Тиждень початкових класів

Понеділок, 27 лютого

   У нашій школі під гаслом «Краса – це діти і весна» пройшов тиждень початкових класів . У понеділок на лінійці з нагоди відкриття тижня виступили юні поети: учениця 3-А класу Дорощук Поліна, учні 4-А класу Омельченко Олександра, Мисковець Ліана, Годунко Естер. У своїх віршах діти передали свою любов до природи, бережливе ставлення до братів наших менших. Вестибюль школи був прикрашений малюнками учнів на весняну тематику.

Гасло першого дня тижня: «Тож слово наше хай красу несе». У цей день були проведені такі заходи:

2 –Б клас : Поетичне рандеву «Золота колекція: вірші для дітей».

2-Г клас : Літературні читання «Гармонія людини і довкілля»

3-Б клас : Ігрові вправи «Спілкування»

4-А клас : Літературний калейдоскоп за творами Лесі Українки «Лесина весна».

4- Б клас: Інсценізація казки Лесі Українки «Лелія»»

О.І. Малецька – класний керівник 3-А класу

Вівторок, 28 лютого

-          Завжди так говорили

Тепер врятує світ лиш доброта.

Бо однієї вже краси занадто мало.

Бо стільки всюди зла – людина вже не та

Тож, люди, на землі

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла,

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра

Просто так світить ясне сонечко. Надворі холодно, але тепло у серцях учнів початкових класів. У них сьогодні найдобріша акція «Просто так…» Поспішають подарувати один одному найдобрішу посмішку, найприємніше слово, смаколика просто так.

У 1-Б класі провели акцію «Подаруй добринку». За добрі справи, зроблені вдома, у школі, учні отримували сердечка. Також діти дарували один одному сердечка для того, щоб підняти настрій, зробити щось приємне. Наприкінці навчального дня учні разом з вчителем створили колективне серце добрих справ.

            А учні 3-А класу провели разом з вчителем виховну годину «Перший крок до добра – не роби зла». Весь клас перетворився на галявину квітів. Діти працювали в групах. Кожна група наводила переконливі докази для певної риси характеру (сміливість, чесність, доброта, совість) і створювала свою квітку. Також складала «асоціативний кущ» і на промінчиках сонця записувала слова, що асоціюються з словом добро. 3-а група використала метод «Рюкзак». Заповнила його людськими чеснотами, близькими до добра, щоб взяти із собою в життєву дорогу. Також діти опрацювали казки, в яких перемагає добро. Вивчили прислів’я, застосувавши метод «Кубування»

           З нетерпінням чекали виховної години учні 4-А класу. Вже стало традицією проводити ці години разом з батьками. Ось і цього разу досліджували, у чому краса добра? Створювали асоціативний кущ, вправу «Мікрофон», використовували метод «Прес». А мама Годунко Ольга Володимирівна запропонувала роботу в групах і дослідити «Де в людини живе добро?» Керівники груп презентували свої міні-проекти.

            Мама прочитала міф про збирача податків. У нього було серце поганої людини. Учні добирали антоніми до різних частинок серця цієї людини і замінювали на добрі чесноти. А найкращий вчинок учнів і батьків цього класу – зібрана допомога для хворих діток. Молодці.

            Не менш цікаво пройшла година спілкування «Добрими справами славна людина» у 2-А класі. Учні разом з вчителем побудували серце добрих справ цього класу, досліджували історію добра. Коли воно зародилось і чи має добро майбутнє? Для чого людина живе у світі?

            Виховну годину «Ти і твоя сім’я» учні 2-В, 1-А, 2-Б почали вправою «Мікрофон», висловлювали свої думки про значення народного прислів’я «Хто не знав з малку діда, той добра не звідав». Учні досліджували взаємозв’язок сім’ї і добра. На цій виховній годині учні розіграли сценку за віршем А. Костенка «Домашній твір», виконували творчі завдання «Турбота про близьких», опрацьовували значення прислів’їв.

Із захопленням пройшла подорож на планету Добра в учнів 3-В класу «Як справжні космонавти-дослідники подорожували на планету». Захоплюючі вікторини, відеоподорож планетою. Спільна робота «Залишаю частину свого добра для цієї планети». А от учні 3-Б класу разом з вчителем Мельник Н. провели етичну бесіду «Добро в дитячому серці». В учнів цього класу велике серце доброти: вони допомагають птахам взимку».

            Кожного учня, кожного дорослого змусило задуматися питання «Чи живе в мені добро?», «Що я роблю, щоб із маленької іскорки добра розгорілося вогнище?». І якщо ми всі будемо не тільки думати, а й робити все можливе для багаття добра, - ми будемо жити в казковому Всесвіті Добра.

С.М. Кіндрат – класний керівник 4-А класу

Середа, 28 лютого

Середа пройшла під назвою «Ой роде мій красний, роде мій прекрасний!»

Родина, рід, які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті,

Бо всі ми з вами ніжні гілочки,

На дереві, що вже стоять віки.

Це дерево – наш славний родовід,

Це – батько й мати, прадід твій і дід.

Упродовж усього дня на перервах школярі не відходили від презентацій-виставок «Моє родинне дерево»». Традиційно історію роду показують у вигляді дерева, адже наші прадіди уявляли життя людей на землі як велетенське Дерево Роду, яке тримається на корені. Свій маленький листочок на цьому дереві має кожен із нас. Щоб створити своє родинне дерево, діти цікавилися історією свого роду, розпитували у своїх батьків, бабусь і дідусів про коріння родини і малювали свої родовідні дерева, які представлені на виставці. Кожен учень із захопленням розповідав про свій рід, традиції та звичаї. Діти усвідомили, що повинні знати свій родовід, щоб не загубитися у цьому світі. Пам’ятаймо про це!

Гарно у родинному колі учні 2-А класу провели свято «Весну закликаємо!» - музична розвага проводів зими і зустрічі весни, яку провели вчитель Бойчак Л.Д. спільно з батьками. На свято школярі запросили батьків, родичів. Учні читали вірші, співали пісні, розповідали смішні історії, прислів’я, приказки, грали в цікаві ігри. Активними учасниками свята були і самі батьки. В ролі Зими була мама Подворного Віталія – Валентина Миколаївна, а мама Артема Хом’яка, Наталія Володимирівна, майстерно ввійшла в роль Весни. Згідно традиції, батьки спекли смачних пиріжків – «жайворонків» і пригостили всіх учасників та гостей свята. На кінець свята діти спалили опудало Зими, сподіваючись на швидкий прихід справжньої весни. Всі отримали море позитивних емоцій та радості.

Учні 2-Б класу провели годину класного керівника на тему «ПРИСЛУХАЙМОСЯ ДО ГОЛОСУ СЕРЦЯ», але в ролі вчителя були самі батьки. В цікавій формі мама Ані Годунко, Ольга Володимирівна, шукала разом з дітьми відповіді на запитання: чим заповнене милосердя для душі і тіла. Учні із захопленням слухали розповідь Ольги Володимирівни, а також самі побували в ролі самарянина, який із злого перетворився в доброго, довідалися, хто його спонукав змінити своє серце на добре. Учні намагались дати правильні відповіді на всі запитання, підкреслюючи важливість значення слів «доброта, «любов до навколишніх людей». Говорили про те, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й весь навколишній світ.

Вихователем ГПД 2-х, 3-х, 4-х класів Кирильчук О.А проведено виховну годину «Моя сім’я – моя колиска». Учні пригадали про основні обов’язки членів сім’ї і довели, що кожен член родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду. Під час виховної години учні активно брали участь у обговоренні проблемного запитання – основні обов’язки родини. Діти засвоїли, що святинею людського духу, скарбницею благородних людських почуттів є сім’я, що людина смертна, але її рід, родина – безсмертні.

Виховна година пройшла і у групі продовженого дня 1 класів. Вихователь Маломуж Л.В., провела цікаву виховну годину «Моя сім’я, моя родина». Виховний захід був проведений з метою уточнити, розширити, поглибити уявлення про сім’ю, родину, рід, їх значення в житті людини; пробудити пізнавальний інтерес до історії свого родоводу, бажання берегти сім’ю як часточку великої родини – українського народу. Діти із захопленням розповідали про своїх рідних, зобразивши їх на родинному дереві.

У 1-Б класі було проведено ГКК «Золоті зернята народної мудрості», присвячену сім’ї та шкільній родині. Учні слухали тематичну казку, провели конкурс прислів’їв і приказок. Учні дійшли висновку, що друзі-однокласники, вчителі – частина нашої родини, а сама школа – наш дім, де ми навчаємось і зростаємо. На завершення діти створили дерево своєї шкільної родини, висловлювали побажання своїм однокласникам.

Вчитель Тихонюк Л.А. провела майстер-клас з виготовлення подарунка для мам. Кожен учень старанно робив квіточку, адже через кілька днів ми будемо відзначати чудове свято 8 березня. Така квітка для мами ніколи не зів’яне.

Я для мами квітку зірвала,

Щоб із літом її привітати,

Ну а мама на те відказала:

«Ой, не треба природи псувати.

Хай би квітка росла – підростала,

Ще не день милувалась в садочку,

Краще б ти її малювала,

Олівцями на чистім листочку».

Я не буду більш квітів зривати,

Намалюю букетик у вазі,

Мамі треба тепло дарувати,

І не в квітах тепло, а в увазі (О. Вишневська)

А у 2-Г класі відбулася заочна мандрівка під назвою «Географічна картка моєї родини». Вдома діти разом з батьками досліджували свої генеалогічні дерева і з’ясували, що мають родичів не тільки по всій Україні, а й мало не по всьому світу. Це і Вінницька, і Черкаська, і Київська, і Одеська області, Польща, Росія, Німеччина і Великобританія. На жаль, не всі зараз мають змогу спілкуватися зі своїми родичами-іноземцями. Але в багатьох сім’ях підтримується зв’язок і донині. Діти наперебій намагалися похвалитись своїми родинними зв’язками.

       Ця незвичайна мандрівка була не тільки дуже цікавою, захопливою для дітей, а й повчальною. Адже учні показали свої географічні знання, вміння користуватись картою України та картою світу.

Н. М. Кравчук – класний керівник 2-Б класу

Четвер, 1 березня

Цей день пройшов під гаслом «Краса у квітці і краса в травинці».

           Протягом дня цікавими та пізнавальними стали подорожі у цікавий світ природи у 1-4 класах. Учні розвивали прагнення пізнавати світ, виховувати любов до рідної землі.

Веселим і жвавим пройшов конкурс ерудитів «Весняні дива» у 1-Б класі. Яскраві та незабутні враження залишила година спілкування «Прислухайся до голосу серця» у 2-Б класі. Цікаво та пізнавально провели учні 3-Б класу квест-гру «Пригоди у чарівному царстві». Творчо та креативно пройшов конкурс малюнків у 2-В класі «Сніг зійшов і зразу завесніло»

Учні усіх класів активно долучилися до оформлення колективного фотоколажу «Мої домашні улюбленці». Діти не лише намалювали тваринок, а й розповіли, як про них потрібно дбати.

Метою заходу було формувати у дітей почуття доброти, любові, відповідальності за своїх домашніх улюбленців, усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й усі тварини.

Н.А. Мельник – класний керівник 3-Б класу

П’ятниця, 2 березня

2 березня на шкільній весняній галявині «Книжкова мозаїка у рідному класі» відбулося свято чомучок «Поміркуй і відгадай». Діти мали змогу перевірити свої вміння розгадувати кросворди, ребуси, логічні загадки. У 1-Б класі було проведено вікторину «Подорож у цікавий світ природи». Учні ділились корисною інформацією про рослинний світ, презентували власноруч зроблені книжечки.

            День Чомучок провели у 4-Б класі. У програмі:

  • Вчимося весело й цікаво
  • Свята й традиції
  • Маємо бути здоровими
  • Видатні люди
  • Історії винаходів
  • Етикет

До проведення дня Чомучок долучилася бабуся Жука Дениса, яка не тільки напекла дітям медових коржиків від кашлю, а й навчила, як їх випікати.

Про те, які оздоровчі технології використовувати, розповіла Самчук Галина Євгеніївна, медична сестра обласної лікарні.

О.В. Смірнова – класний керівник 4-Б класу

 

Структура 2019-2020 н.р.

І семестр:
02.09.2019р. – 31.12.2019р.
ІІ семестр:
15.01.2020р. – 29.05.2020р.
 
Канікули
осінні:
28.10.2019р. – 03.11.2019р.
зимові:
01.01.2020р. – 14.01.2020р.
весняні:
09.03.2020р. – 15.03.2020р.
 Другі весняні канікули (пасхальні) 17.04.-21.04.2020р.
Святкові та вихідні дні
14 жовтня 2019р. - День захисника Вітчизни (понеділок)
25 грудня 2019р. - Католицьке Різдво (середа)
7 січня 2020р. - Різдво Христове (вівторок)
8 березня 2020р. - Міжнародний жіночий день (неділя) вихідний переноситься на 9 березеня (понеділок)
19-20 квітня 2020р. - Великдень (неділя-понеділок)
1 травня 2020р. - День праці (п'ятниця)
9 травня 2020р. - День перемоги (субота) вихідний переноситься на 11 травня (понеділок)
Ulti Clocks content

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора153
mod_vvisit_counterЗа тиждень391
mod_vvisit_counterПопередній тиждень984
mod_vvisit_counterЗа місяць550
mod_vvisit_counterПопередній місяць4897
mod_vvisit_counterЗагальна287306

Зараз (20 хвилин назад): 3
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-05 06:00