Подбаймо про своє здоров’я!

     Коли ми говоримо про здоров’я, здебільшого думаємо про фізичний стан людини. А це неправильно. Потрібно бути не тільки здоровим тілом, а й подбати про дух. Морально здорова людина багата на прекрасні людські чесноти: доброта, потяг до прекрасного, творча наснага.

     Отож, дев’ятий день у пришкільному таборі «Карамельки» - День здоров’я. Зранку, як годиться, енергійна зарядка. Після сніданку – різні маршрути, якими розійшлися загони, щоб покращити стан свого фізичного й духовного здоров’я.

     Загін «Чупа-чупс» із навчальною екскурсією вирушив до пожежно-рятувальної частини. Під час знайомства фахівці пожежної справи розповіли дітлахам про основні небезпеки, пов’язані з використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки. Звісно, найбільшу цікавість викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка.

     Вихованці загону «Шалена бджілка» поєднали красиве з корисним: побували в музеї бурштину при Рівненській бурштиновій фабриці, а потім активно відпочили в парку біля Пагорбу Слави.

     Відпочивальникам загону «Барбариски» пощастило найбільше. Вони мали змогу побачити, як працює телекомпанія Рівне-1. Студія звукозапису, операторська, ефірна студія, гримерні та багато іншого й цікавого побачили діти. Тепер вони добре уявляють, як знімаються «Новини», програма «Вітаємо!», а також познайомилися із професіоналами телебачення.

     «Шипучки» подбали про інтелектуальне здоров’я. Книг багато не буває, тому черговий похід до скарбниці мудрості ніколи не завадить. Працівники обласної дитячої бібліотеки гостинно зустріли таборят, запропонувавши цікаві види дозвілля: настільні ігри, складання пазлів, відгадування героїв казок і, звісно, перегляд мультфільмів.

     Англомовний загін «Tutti-Frutti»у повному складі відправився до ЗОШ № 22 на заключний етап літніх батлів. Сьогодні там було не тільки весело, а й звучно. Таборята співали англійською. Ми знов не переможці, але головне для нас – отримати задоволення від відпочинку.

     Після повернення до табору, як і завжди, діти займалися загоновими справами, відвідали гурток «Логічні ігри», відпочили на свіжому повітрі.

     День був пречудовим! Переконані, що з відмінним настроєм після вихідних діти прийдуть до табору. Тим більше, що в понеділок - День індіанців.

 

Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора89
mod_vvisit_counterЗа тиждень515
mod_vvisit_counterПопередній тиждень541
mod_vvisit_counterЗа місяць2128
mod_vvisit_counterПопередній місяць2821
mod_vvisit_counterЗагальна414012

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 34.239.173.144
,
Сьогодні: 2023-03-24 04:50