Неділя, 29 січня 2023, 21:34

День пам'яті героїв Крут у 9-А класі

29 січнятрагічний день в історії українського народу. Учні 9-А класу на годині спілкування вшанували пам'ять Героїв Крут, висловили свої думки про трагічну долю молодих людей.

Метою заходу було виховувати патріотизм та повагу до історичного минулого своєї Батьківщини.

Бондар І.В., класний керівник 9-А класу

 
Неділя, 29 січня 2023, 21:09

День пам'яті героїв Крут у 4-А класі

29 січня ми відзначаємо річницю бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за Незалежність.

Подвиг українських юнаків під Крутами навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Учні 4-А класу під час інформаційної перерви ознайомились із подіями тих днів, переглянули відеофільм "Бій під Крутами".

Сьогодні нашому народові знову доводиться боронити свою свободу і незалежність. Щоб підтримати наших мужніх захисників, четвертокласники намалювали малюнки і написали слова подяки, висловили побажання якнайшвидшої перемоги над ворогом.

Малецька О.І., класний керівник 4-А класу

 
П'ятниця, 27 січня 2023, 23:04

День пам'яті Героїв Крут у 2-А класі

Сьогодні учні 2-А класу перегортали сторінки історичного минулого нашої Батьківщини. Під час інформаційної перерви переглянули відеоролик "Герої Крут", з якого дізналися про події далекого 1918 року, вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та присвятили їм вірші.

Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за незалежність України і досі гостра й актуальна для сьогодення. Але ми впевнені – перемога буде за нами!

Слава Україні! Героям Слава!

Тихонюк Л.А., класний керівник 2-А класу.

     
     

 
П'ятниця, 27 січня 2023, 22:51

Вивчаємо історію у 2-Б

В січні багато дат, пов'язаних з історією нашої держави. До Дня Соборності України з учнями 2-Б класу переглянули презентацію про перший ланцюг єдності.

А напередодні Дня пам'яті Героїв Крут провели інформаційну перерву "Крути: вони загинули за Україну". Історія Крут – це історія людей, які стали героями, захищаючи Батьківщину.

Пилипенко С.В., класний керівник 2-Б класу.

     
     
 
П'ятниця, 27 січня 2023, 21:48

День пам'яті Героїв Крут у 3-В класі

Пам'ятаємо...

29 січня це трагічна сторінка нашої історії. Учні 3-В класу на інформаційній перерві обговорили те, що в цей день відбулося у 1918 році, чим цей день важливий для нас. Герої Крут це взірець патріотизму, відваги та мужності.

Козакова Л.В., класний керівник 3-В класу

     
     
 
П'ятниця, 27 січня 2023, 21:34

День вшанування пам’яті Героїв Крут у 4-Б

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут. Цей бій став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Учні 4-Б класу вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів хвилиною мовчання. Вчителька ознайомила дітей із історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України. Діти переглянули відеоролик «Бій під Крутами».

Мета заходу ознайомити учнів із подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм.

Мельник Н.А., класний керівник 4-Б класу

     
 
П'ятниця, 27 січня 2023, 21:17

Нас тут триста, як скло, товариство лягло...

Щороку 29 січня Україна вшановує пам'ять загиблих під станцією Крути студентів та гімназистів. Сьогодні на інформаційній перерві хлопцям та дівчатам 7-В класу розповідалося про історію цієї події.

Учні дізналися про трагічну долю молодих людей, висловлювали свої враження, обмінювалися думками. Вони були вражені мужністю та героїзмом студентів, а також знайшли схожість тих подій з тими, що відбуваються зараз на нашій землі та запалили свічку пам'яті. Герої не вмирають!

Закордонець Ю.В., класний керівник 7-В класу

     
     
     
 
Вівторок, 24 січня 2023, 22:33

Мистецтво в 3-В класі

Сьогодні учні 3-В класу розповідали, читали, слухали казку "Снігова Королева". Уявляли та зображали замок Снігової Королеви. Дітлахи показали, які вони креативні, творчі та талановиті.

Козакова Л.В., класний керівник 3-В класу

     
 
Вівторок, 24 січня 2023, 22:07

Помріяли та уявили майбутню Україну

Учні 5-А взяли участь у фотоквесті «Моя - Україна».

Переможці отримали невеличкі патріотичні подаруночки.

На класній годині з’ясували значення слів Соборна, Неподільна, Єдина. Виготовили листівки для наших захисників.

Чикалюк І.В., класний керівник 5-А класу

     
     
     

 
Вівторок, 24 січня 2023, 21:56

День ручного письма чи день почерку у 4-А класі

День ручного письма чи день почерку відзначається щороку 23 січня. Цей день святкують з метою підкреслити важливість рукописного письма, дослідити чистоту та характер почерку. Завдяки сучасним технологіям процес написання став набагато простішим та швидшим. Проте написання букв та слів на папері відрізняється від механічного набору тексту. Коли людина бере ручку та папір, її розум та тіло синхронізуються, думки йдуть в такт з написанням слів. Крім того, за почерком можна відтворити портрет людини, дізнатися про риси її характеру.

Учні 4-А класу згадали про важливі документи, які були написані від руки. Прикрасили, розмалювали букви свого імені, написаному на аркуші. Написали невеличкий диктант, намагаючись якнайкраще виводити кожну букву.

Малецька О.І., класний керівник 4-А класу

 
Вівторок, 24 січня 2023, 21:42

Репортаж про читацький марафон

Ні для кого не секрет, що у час розквіту цифрових технологій діти не дуже охоче читають книжки. Але це не про учнів 4-В класу, які під час зимових канікул не розлучалися з книгою. Адже вони подолали читацький марафон тривалістю у 20 днів. Канікули з книгою навчили дітей мріяти й фантазувати, аналізувати прочитане й творити добро. Також діти проявили свою творчість у створенні емблеми «Супер читач класу».

Хохлюк Н.В., класний керівник 4-В класу

     
     
 
Вівторок, 24 січня 2023, 21:25

День Соборності у 1-Б

Ми всіодна сім'я,

єдина ми родина,

мільйони різних "я",

а разомУкраїна!

З Днем Соборності України!

Солодка С.М, класний керівник 1-Б класу

     
 
Неділя, 22 січня 2023, 21:47

Ми – різні, але ми – єдині!

Під таким гаслом пройшов День Соборності України у 3-А класі. У ході спілкування діти усвідомили, що соборність – це не лише пам’ять про минуле, а й сьогодення України, яка продовжує боротьбу за незалежність і цілісність. Із задоволенням третьокласники розгадували ребуси про символи України, пригадували прислівя про Батьківщину, виготовили стіннівку «Соборна Україна». А наостанок заспівали пісню “Ой у лузі червона калина”, яка є прикладом єднання українців колись і зараз.

Лідія Лукащук, класний керівник 3-А класу

     
     
     
 
Неділя, 22 січня 2023, 21:35

День Соборності у 3-Б класі

Учні 3-Б класу відзначили день Соборності у класному колективі. Школярі обговорили значення слів соборність, єднання, злука. Діти виготовили інформаційні газети, листівки, привітання для наших захисників. І на завершення створили символічний ланцюг єдності.

Кравчук Н.М., класний керівник 3-Б класу

     
     
 
Субота, 21 січня 2023, 20:15

День Соборності України у 1-В

"І дорослий знає й дитина - Україна в нас - єдина!"

Учні 1-В класу долучилися до всеукраїнського свята.

Маломуж Л.В., класний керівник 1-В класу

 

 
П'ятниця, 20 січня 2023, 20:49

“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України…”

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності. Українці вкотре довели, що спроможні об’єднатися попри всі складнощі та розділеність. Тож саме на ідею єдності учителі звертали увагу учнів у цей день.

Учні 5-11 класів об’єднались, взявшись за руки, у “Ланцюг єдності”, співали гімн та вигукували патріотичні гасла. На заваді не стала повітряна тривога. В укритті діти продовжили висловлювати ідеї пов’язані з популяризацією українських традицій, історії, мови.

Класні керівники проводили виховні години присвячені цьому визначному дню.

Наприклад, у 6-А було проведено виховну годину на тему: "Моя Україна – соборна країна". Діти активно відповідали на питання, розгадували кросворди, малювали символи держави.

На виховній годині «У єдності сила» (20.01) учні 8-А класу згадали історію цього свята, дали відповіді на питання патріотичної вікторини, підготували короткі повідомлення про тих, хто боровся за незалежність і соборність держави та зрозуміли, що сьогодні, як ніколи, українці мають бути єдиними, сильними та непереможними.

В бібліотеці була огранізована книжкова виставка до дня Соборності. 

Класні керівники 5-11 класів

     
     
     
     
     
     
     
     

 
П'ятниця, 20 січня 2023, 20:33

День Соборності в 3-В класі

Сьогодні наша країна відзначає День Соборності. Це важливе свято для нашої Батьківщини. Учні 3-В класу долучилися до відзначення цього дня. Дітлахи ще раз згадали, що таке соборність, єднання. Також кожен учень написав комплімент своїй державі та визначив, що для нього є Україна. Ми патріоти своєї країни і цим пишаємося! Все буде Україна!

Козакова Л.В., класний керівник 3-В класу

     
     
 
П'ятниця, 20 січня 2023, 20:11

Актори 3-В класу

Сьогодні учні 3-В класу спробували себе у акторській грі. Дітлахи зіграли в класному театрі казку "Лисичка, Котик і Півник". Неперевершена гра акторів не залишила байдужими глядачів.

Козакова Л.В., класний керівник 3-В класу

     
     
 
П'ятниця, 20 січня 2023, 19:41

Зростаємо справжніми патріотами!

22 січня – День Соборності України.

Учні 2-А класу долучилися до відзначення такої важливої для сьогодення дати. На інформаційній перерві провели відео-екскурс до витоків ідеї соборності, з'ясували значення цього свята, створили плакат із сердець-побажань для рідної країни, організували конкурс розмальовок в групах та вивчили руханку справжніх патріотів "Ми – українці".

Учні нашого класу впевнені, що історію своєї Батьківщини треба знати, незалежність, суверенність та соборність – берегти й захищати, а, дякуючи нашим героїчним воїнам, територіальна цілісність України залишиться непорушною!

Тихонюк Л.А., класний керівник 2-А класу

 
П'ятниця, 20 січня 2023, 19:27

День Соборності у 4-х класах

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують важливі події в історії нашої країни. Цей день завжди був одним із найважливіших для держави, оскільки демонстрував не тільки територіальну цілісність, а й духовне єднання та згуртованість людей. Цьогоріч він проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».  

Учні 4-х класів активно долучилися до святкування. Вони організували символічний «Ланцюг єдності», створювали карту, на якій позначали міста, села, з якими пов’язане їхнє життя або де вони колись подорожували, переглянули відео про історично важливі події.              

Хохлюк Н.В., класний керівник 4-В класу

Мельник Н.А., класний керівник 4-Б класу

Малецька О.І., класний керівник 4-А класу

     
     
     
 
П'ятниця, 20 січня 2023, 19:23

Привітання до Дня Соборності України від 2-В класу

"З Днем Соборності, свободи і єднання!

Кожен день — із вечора до рання

Хай дарує Вам приємні миті,

Будете завжди теплом зігріті.

Радості, здоров’я, довгих літ...

Хай до Вас добрішим буде світ!"

Учні 2-В класу вітають Україну з Днем Соборності!!

Україна - єдина!!!

Кирильчук О.А., класний керівник 2-В класу

     
     

 
П'ятниця, 20 січня 2023, 19:09

Досліди у 2-В

Наша Україна така неповторна! Вона багата не лише добрими людьми, а ще й природними ресурсами. От і учні 2-В класу вирішили дослідити, які ж природні ресурси є у нашій області, а також провести досліди з вугіллям та сіллю.

Кирильчук О.А., класний керівник 2-В класу

     
     
     
 
Четвер, 19 січня 2023, 22:01

6-Б до Дня Соборності України!

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності. Тоді українці вкотре довели, що спроможні об’єднатися попри всі складнощі.

Під час виховної години «Україна єдина» 19.12 учні слухали історію виникнення цього свята та важливість історичної події в житті України; малювали патріотичні постери в національних кольорах та вигукували патріотичні гасла!

Незважаючи на всі складнощі сьогодення ми пам’ятаємо, що у ЄДНОСТІ наша сила!

Лелюх С.Р., класний керівник 6-Б класу

     

 
Четвер, 19 січня 2023, 21:49

Книжковий вернісаж 

     
     
     
     

Горецька В.Ю., бібліотекар

 
Четвер, 19 січня 2023, 21:32

Вітання із Днем Соборності України

від учениці 5-В класу Рівненського ліцею  № 9

 
Середа, 18 січня 2023, 23:11

Міжнародний день сніговика у 3-В класі

18 січня увесь світ відзначає Міжнародний день сніговика. В цей день учні 3-В класу на інформаційній перерві згадали коли і чому почали відзначати цей день. Дітлахи підготували та розповідали один одному цікаві факти про сніговиків у всьому світі. На трудовому навчанні виготовили аплікацію "Веселий сніговик".

Козакова Л.В., класний керівник 3-В класу

     
     
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 23

Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні68
mod_vvisit_counterВчора110
mod_vvisit_counterЗа тиждень178
mod_vvisit_counterПопередній тиждень633
mod_vvisit_counterЗа місяць2996
mod_vvisit_counterПопередній місяць2914
mod_vvisit_counterЗагальна409241

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 3.214.216.26
,
Сьогодні: 2023-01-30 17:33