Середа, 08 березня 2023, 21:17

Музичне вітання

Сердечно вітаю всіх наших жінок, дівчаток, мам, бабусь з гарним жіночим весняним святом!!!! Бажаю, щоб блиск в очах був лише від радості та сміху, а не від сліз. МИРУ нашій державі, міцного здоров'я та успіхів в усіх справах!

Ковальчук І.В., вчитель музики

 
Вівторок, 07 березня 2023, 22:13

Місто Рівне у числах та величинах в 4-Б класі

Чим можна зацікавити дітей на уроці математики дослідницькою діяльністю. Учні 4-Б класу підготували цікаві проєкти, дібрали ілюстрації, створити схематичні карти. На уроці дізналися історію виникнення міста Рівного, рік заснування, його населення, площу, кількість навчальних закладів, кількість вулиць, пам'ятків культури.

Мельник Н.А., класний керівник 4-Б

     
     
 
Понеділок, 06 березня 2023, 22:41

День зустрічі весни у 6-Б класі

Весна – пора року, коли природа оживає та розквітає у всій своїй красі! Весна час пробудження та віри в краще. Українська весна уже другий рік поспіль приносить для українців зовсім не ті емоції та почуття! Та все ж ми щиро віримо, що незабаром Україна розквітне весняними барвами та засіяє всіма кольорами веселки!

Лелюх С.Р., класний керівник 6-Б

     
 
Неділя, 05 березня 2023, 22:33

Пропаганда у нашому житті

Студентка 4 курсу ЛНУ ім. Івана Франка (випускниця нашого ліцею) провела для учнів 9-А цікаву інтерактивну лекцію-вікторину "Пропаганда у нашому житті". Учні поглибили свої знання як у глибокому розмаїтті інформації вибирати надійні джерела.

Бондар І.В., класний керівник 9-А

     
 
Неділя, 05 березня 2023, 22:25

Бережімо рідну мову!

Вольтер мудро сказав, що чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя. Зараз мовне питання надто актуальне, тому потрібно проводити якомога більше заходів, присвячених рідній українській.

До Дня рідної мови в вестибюлі ліцею було облаштовано Стіну компліментів «Наша мова…». Охочі учні, вчителі, працівники закладу могли написати слова-смаколики на адресу української мови, а вона в нас така багатюща!

Для учнів 6-7 класів проведено квест «Найбільший скарб – це наша мова». Цікаві завдання очікували на ліцеїстів на кожній станції. У результаті запеклого поєдинку перемогу здобула команда 7-В класу, яка виконала завдання за 13 хв 50 сек.

Отож, не гаймо часу й вивчаймо українську мову, бо без мови немає нації!

Демчик В.О., педагог-організатор

     
     
     
     
     
     
     
     
 
Неділя, 05 березня 2023, 21:44

День зустрічі весни у 9-А класі

Учні 9-А зустрічали цьогорічну весну створивши фотозону "Незламна весна". В надії на краще з вірою в Перемогу.

Вільні, нескорені, непереможні бо українці.

Бондар І.В., класний керівник 9-А

     
     
 
Четвер, 02 березня 2023, 22:12

День зустрічі весни у 5-А класі

На перерві діти створили фотозону зі своїх мрій, бажань та сподівань.

Чикалюк І.В., класний керівник 5-А

     
     
     
     
 
Четвер, 02 березня 2023, 21:34

День народження Лесі Українки в 4-А класі

25 лютого відзначають День народження Лесі Українки. До цього дня учні 4-А класу підготували цікаві факти про поетесу, з якими познайомили решту дітей під час інформаційних перерв. Декламували вірші. Розгадували кросворд про Лесю Українку. На уроці української мови вставляли пропущені букви у словах віршів поетеси. На уроці математики розв'язали приклади і дізнались ще кілька цікавих фактів про родину Лесі.

Малецька О.І., класний керівник 4-А

     
     
 
Четвер, 02 березня 2023, 21:04

День зустрічі весни у 4-Б класі

Весну часто називають улюбленою порою, адже після зимових холодів природа починає пробуджуватися та розквітає у всій своїй красі.

Учні 4-Б класу разом з класним керівником прикрасили вікна свого класу. Створили весняний настрій собі та перехожим, які з посмішкою дивляться на композицію.

Дякуємо нашим захисникам за можливість радіти весні.

Нехай ця весна змінить усе на краще!

Мельник Н.А., класний керівник 4-Б

     
     
 
Четвер, 02 березня 2023, 20:37

Дослідження - це чудово!

Прихід весни це завжди свято! Сьогодні наші маленькі ліцеїсти досліджували подвір'я ліцею, аналізували явища природи та висловлювали свої враження! Після важкого і виснажливого року війни, ми віримо, що разом з весною прийде і ПЕРЕМОГА!

Слава Україні!

Героям Слава!

Кирильчук О.А., класний керівник 2-В

     
     

 
Середа, 01 березня 2023, 22:32

Говорити компліменти – приємно

1-го березня відзначають Всесвітній день компліментів. Історія виникнення цього свята мало відома, але відомо, що придумали його у Нідерландах на початку 2000-х років.

Людям ідея такого незвичайного дня сподобалася, її підхопили в різних куточках планети і поширили свято всюди.

Взяти участь у святкуванні Дня компліменту легко і просто. Саме так і зробили учні 4-В класу на годині спілкування «Вчимося говорити компліменти».

Чесний та щирий комплімент приносить користь як тому, хто його робить, так і тому хто його отримує. Уміння робити компліменти – ціле мистецтво, тому разом із вчителем учні, граючись, вчилися робити компліменти один одному.

Діти запам’ятали про найголовніше – говорити тільки щирі компліменти від щирого серця, тоді точно вийде зробити приємне людині.

Хохлюк Н.В., класний керівник 4-В

     
     
 
Середа, 01 березня 2023, 22:07

День зустрічі весни у 3-В класі

Сьогодні школярі зустрічали весну. Хоч цьогоріч вона не така радісна, як зазвичай, але незабаром буде перемога і все буде добре. Учні в цей день оформили в класній кімнаті фотозону, власноруч виготовляли паперові квіти та облаштували інформаційну дошку. Нехай ця весна буде переможна!

Козакова Л.В., класний керівник 3-В

     
     
     
 
Вівторок, 28 лютого 2023, 21:13

Урок доброти у 3-А, 3-Б та 3-В класах

Сьогодні учні третіх класів ліцею відвідали урок доброти "Фантастичний світ екзотичних тварин". Під час уроку дітлахи знайомилися з цікавими фактами з життя екзотичних тварин, брали участь у естафеті. Але найцікавішим і захоплюючим було для малечі відчути на дотик кожну тваринку, роздивитися її тримаючи руками.

Лукащук Л.А., Кравчук Н.М., Козакова Л.В., 

класні керівники третіх класів

     
     
     
 
Понеділок, 27 лютого 2023, 22:09

Презентації улюблених книг у 3-В класі

Сьогодні учні 3-В класу презентували свої улюблені книги. Виявляється, що дітлахи дуже полюбляють читати фантастичні твори та казки. Реклама кожної книги була яскравою та цікавою. Школярі обмінялися улюбленими книжками!

Козакова Л.В., класний керівник 3-В

     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 23:09

Міжнародний день рідної мови в 2-А класі

Щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Учні 2-А класу долучилися до відзначення цього свята і провели цей день весело і пізнавально. Діти із задоволенням брали участь у мовних іграх, в групах розгадували шифрограми, складали прислів'я. Учні дізналися багато цікавих та маловідомих фактів про українську мову і зрозуміли, що мова – то є великий скарб, який треба шанувати, берегти і вивчати. Мова – наш генетичний код!

Тихонюк Л.А., класний керівник 2-А

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 23:01

Міжнародний день рідної мови в 7-В класі

"Мова у наших серцях". Думки хлопців та дівчат 7-В класу. Мова – наша зброя! Мова – наш скарб!

Закордонець Ю.В., класний керівник 7-В

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 22:54

Мова – душа народу

21 лютого ми щороку відзначаємо Міжнародний день рідної мови.

Учні та вчителі ліцею №9 взяли участь у заходах, присвячених Дню рідної мови.

У 6-А класі Мазана Є.М. провела інтелектуальну гру «Знавці рідної мови». Діти 6-В класу разом з Тимчак О.В. створили плакат «Мова калинова» та дібрали цікаві вислови письменників. Демянчук С.Ф. провела в 7-А вікторину «Відчуй смак української мови».

У 8-А Крисюк О.М. залучила вихованців до виготовлення мовного колажу «Барви слова».

В інших класах учителі-словесники провели конкурс малюнків «Мова – країна див».

Тішить, що українська мова живе, стверджується, квітне завдяки таким чудовим дітям та їхнім наставникам.

Адже головне завдання кожного українця – любити, берегти і збагачувати материнське рідне слово.

Кафедра вчителів української мови

     
     
     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 22:42

Відчуй смак української мови

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучились учні 7-А класу. Це свято є особливим для всіх, адже сьогодні ми є свідками відродження української мови, збереження її автентичності, неповторності.

Діти були поділені на три команди, учасники яких випробували свої сили в цікавих завданнях лінгвістичної вікторини «Відчуй смак української мови».

Учні відповідали на запитання, складали слова, редагували тексти, відгадували кросворди, малювали.

Цікавий, насичений та пізнавальний був захід.

Мова заграла в нашому класі всіма барвами мелодійного українського слова.

Демянчук С.Ф., класний керівник 7-А

     
     
     
     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 22:27

Міжнародний день рідної мови в 4-А класі

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури.

Учні 4-А класу цього дня взяли участь у вікторині "Прислів'я та приказки". Переглянули презентацію з цікавими фактами про рідну мову. Склали асоціативний кущ до слова "Писемність". На уроці української мови розшифрували і записали прислів'я. Пройшлися лабіринтами і дізнались нову інформацію про українську писемність. Познайомились із різними видами словників, які допоможуть у оволодінні українською мовою. На уроці математики розв'язали вирази і отримали ключ до нових знань про мову.

Малецька О.І., класний керівник 4-А

     
     
     
     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 22:21

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у 4-А класі

20 лютого ми вшановуємо героїв, які віддали своє життя за Україну й українців у час Революції Гідності, – Героїв Небесної Сотні. Людей різного віку та професій, різних регіонів, але однакових і справжніх цінностей.

На інформаційних перервах учні переглянули відео реквієм "На варті наших – Небесна Сотня", переглянули презентацію "Герої не вмирають". Склали хмару слів-асоціацій "Революція Гідності". А також виготовили ангелів пам'яті.

Малецька О.І., класний керівник 4-А

     
     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 22:08

Міжнародний день рідної мови в 4-В класі

Мова – душа народу.

Щорічно 21 лютого українці відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Протягом багатьох віків наші предки не лише відстоювали свободу рідної землі, а й право на існування й визнання української мови. Сьогодні наша велична і милозвучна мова гордо лунає з вуст мільйонів людей. Тож головне завдання кожного українця – любити, берегти і збагачувати рідну мову.

Учні 4-В класу теж долучилися до святкування. Вони виготовили лепбук із цікавою інформацією про мову, висловами відомих людей, а також прислів’ями, загадками, віршами.

Хохлюк Н.В., класний керівник 4-В

     

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 21:59

Міжнародний день рідної мови в 7-Б класі

Учні 7-Б класу долучилися до Дня рідної мови.

Куліш Н.В., класний керівник 7-Б

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 21:51

Міжнародний день рідної мови в 2-В класі

Сьогодні вся Україна відзначає День рідної мови. Маленькі ліцеїсти сьогодні знаходили іменники, прикметники та дієслова до слова "Мова", розгадували кросворди та ребуси. Ми впевнені, що МОВА – має значення, особливо у цей важкий час! Впевнені, що МОВА – найцінніший дар для наших діток, для майбутнього покоління! Говорімо українською!

Кирильчук О.А., класний керівник 2-В

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 21:45

Міжнародний день рідної мови в 5-А класі

Наша рідна мова  українська!

Мова це код нації.

На інформаційній перерві учні підібрали епітети, щоб описати нашу рідну мову. Також поповнили свій словниковий запас новими цікавими словами.

Чикалюк І.В., класний керівник 5-А

 
Вівторок, 21 лютого 2023, 21:36

Міжнародний день рідної мови в 4-Б класі

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Учні 4-Б класу також долучились до цього свята. Діти разом з класним керівником підібрали прислів'я, загадки, вірші, казки про рідну мову. Усі разом виготовили лепбук. Також діти готували повідомлення на тему: "Цікаві факти про українську мову" та провели вікторину у класі.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

Мельник Н.А., класний керівник 4-Б

     
     
 
Вівторок, 21 лютого 2023, 21:27

Міжнародний день рідної мови в 1-Б класі

Якої мови дитину навчити – таку країну вона й буде любити!

Солодка С.М., класний керівник 1-Б

     
     
     
     
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 28

Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні13
mod_vvisit_counterВчора89
mod_vvisit_counterЗа тиждень522
mod_vvisit_counterПопередній тиждень541
mod_vvisit_counterЗа місяць2135
mod_vvisit_counterПопередній місяць2821
mod_vvisit_counterЗагальна414019

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 34.239.173.144
,
Сьогодні: 2023-03-24 05:49