Понеділок, 06 жовтня 2014, 09:52

Святкуємо День працівників освіти

Щороку першої неділі жовтня всі, хто причетний до школи, святкують День працівників освіти. В кожному навчальному закладі є певні традиції, з-поміж яких однозначно виділяються ініціації з боку школярів. Так, у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 члени шкільного учнівського парламенту вирішили провести ряд заходів до Свята вчителя. Початкові класи малювали та виготовляли букет улюбленому вчителю (свої роботи після завершення діти могли подарувати вчителям). Учні 5-11 класів приготували вітальні листівки-плакати. Представники 8-9 класів провели соціологічне опитування «Три невід’ємних складових портрета сучасного вчителя». Старшокласники підготували відеоматеріал про те, яким хочуть бачити педагога його вихованці.

03 жовтня 2014 року учні 8-11 класів мали змогу виступили в ролі дублерів, тобто провести уроки замість учителів. Завершальним акордом професійного свята стала конкурсно-розважальна програма, в якій взяли участь учні й учителі. Цікаві випробування для двох збірних команд «Смайлики» й  «Патріот» перемежовувались ліричними пісенними виступами юних вокалістів та азартними словами ведучих. У результаті перемогла дружба. Всі учасники отримали грамоти.

 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:25

Посвята першокласників у читачі

30 вересня щорічно прогресивні українці відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Відвідування цих просвітницьких закладів культури на сьогоднішній день є проблемою. Молоде покоління, на превеликий жаль, більше часу проводить біля екранів телевізора чи комп’ютера.

З метою залучення молодших школярів до цікавого й пізнавального процесу читання було проведено «Посвяту в читачі» для учнів 1-А та 1-Б класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9. Працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді розповіли дітям про виникнення перших книгосховищ, продемонстрували цікаві примірники сучасних гарно проілюстрованих, звукових книжок. Найпам’ятнішим моментом дійства стало вручення квитків юним читачам. А ще були солодощі й подарунки школі – дві книги «Ілюстрована історія Києва», які вручено класним керівникам.

 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:18

Виявляємо милосердя…

Щорічно протягом вересня у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 проводиться акція «Милосердя». Учні школи приносять овочі, щоб допомогти ветеранам Великої Вітчизняної війни. Безпосередньо цим займається міністерство суспільно-корисної роботи, що очолює учениця 7-А класу Рачинська Софія (учнівське самоврядування). Слід відмітити небайдужість усіх школярів, але найактивнішими є такі класи як 3-А (класний керівник Бойчак Л.Д.), 8-Б (класний керівник Куліш Н.В.).

Педагогічний та учнівський колективи нашого навчального закладу тісно співпрацюють із міською громадською організацією «Червоний Хрест». Так, нещодавно було передано близько 80 кг картоплі, зібраних дітьми для людей, що проживають у зоні АТО.

Цьогоріч активно й масово пройшла акція «Лист солдату», яка в ході проведення набула певних масштабів. Школярі не тільки писали листи, додавали подарунки, виготовлені власноруч, але й збирали необхідні продукти харчування для наших воїнів АТО. 26 вересня старшокласники на чолі з Вєтровою Л.В., заступником директора з навчально-виховної роботи, передали волонтерам «Допомога армії - Рівне» пакунки з крупами, сухофруктами, цукерками, печивом, консервами.

Адміністрація навчального закладу висловлює щирі слова подяки учням, батькам, класним керівникам за співпрацю, розуміння і почуття національної самосвідомості.

Останнє оновлення на Середа, 01 жовтня 2014, 10:23
 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:10

«Кожна квіточка – краплиночка краси»

26 вересня 2014 року для учнів 1-11 класів було проведено виставку-конкурс квіткових композицій «Кожна квіточка – краплиночка краси». Уміння поєднувати природні матеріали, відображення тематики (особливо національної ідеї), естетичний смак, креативність та неординарність творчих замислів продемонстрували школярі, створюючи шедеври флористики.

Всі роботи заслуговували на увагу, але журі визначило найкращих. Серед 1-4 класів І місце посів 1-А клас, ІІ місце поділили між собою учнівські колективи 3-А та 4-А класів, ІІІ сходинка дісталась 4-Б класу. Лідером серед 5-7 класів став 6-А клас, ІІ місце виборов 5-А, ІІІ місце між собою поділили 7-А й 7-Б класи. Серед 8-11 класів маємо такий результат – І місце закріпили за собою відразу два класи – 8-А й 8-Б, ІІ місце – 9-Б, ІІІ –  дісталось 9-А та 12-А. Подяками за активну участь, цікаві творчі знахідки нагороджуються учнівські колективи.1-Б, 2-А, 2-Б, 3-Б, 5-Б, 6-Б, 10-А, 11-А класів.

Персональними грамотами відзначені автори кращих квіткових композицій – Куліш Марія (1-Б), Дем’янюк Ілля  (2-Б), Лукащук Олександр (3-А), Ніколаєнко Дмитро (4-А), Похильчук Олександра (4-А), Мельник Вікторія (4-Б), Ковальчук Валерія (4-Б), Кравчук Інна (4-Б), Громик Катерина (5-А), Царюк Максим (5-Б), Руденко Тетяна (6-А), Гаврилін Іван (6-А).

Дякуємо всім за активність, натхнення й бажання творити прекрасне!

 
Вівторок, 30 вересня 2014, 11:54

Практикум

«Психологічні особливості молодшого підліткового віку»

24. 09. 2014 р. відбувся практикум «Психологічні особливості молодшого підліткового віку»

Підліток може гордитися кількістю назв, придуманих для нього дорослими: “перехідний”, “критичний”, “переломний”, “важкий”. Вони повною мірою відображають складність і значущість процесів розвитку, які відбуваються у цьому віковому періоді. За короткий час діти дорослішають фізично, морально, розумово, соціально.

У цей час на долю вчителів лягає велике психологічне навантаження, вони мають навчитися розумно реагувати на зміни у взаєминах з підлітком, щоб, з одного боку, надати йому незалежність, до якої він прагне, а з іншого – не втратити реального контролю над його поведінкою, втримуючи її у розумних межах.

Тому другим етапом у підготовці до  психолого-педагогічного консиліуму став практикум для вчителів «Психологічні особливості молодшого підліткового віку».

 
Четвер, 25 вересня 2014, 12:25

Конкурс малюнків «Ми – чемні пішоходи»

Щорічно протягом вересня проводиться акція «Увага! Діти на дорозі!» з метою просвітницької діяльності. 8 вересня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбувся конкурс малюнків «Ми – чемні пішоходи», в якому взяли участь учні 1-4 класів. Разом зі своїми наставниками молодші школярі нагадали всім про дотримання правил вуличного руху. Найактивнішим виявився 1-А клас на чолі з класним керівником Кіндрат С.М.

Всі роботи заслуговують на увагу, але журі все ж таки визначило кращих художників. Це Подопригора Всеволод, учень 2-А класу, який став переможцем конкурсу. ІІ місце розділили між собою Годунко Естер, учениця 1-А класу, та Шевчук Олександра, учениця 4-А класу. Третю почесну сходинку посіли Омельчук Інна (4-А клас), Потапчук Олександр (3-А клас) та Матусевич Анастасія (4-Б клас). До речі, Настя виконала аж два малюнки.        Вітаємо переможців і призерів! Молодці!

Сподіваємось, що дитячі малюнки на таку серйозну тему допоможуть зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

 
Четвер, 25 вересня 2014, 12:19

Ми за мир на всій планеті!

10 – 11 вересня 2014 року подвір’я Рівненської  загальноосвітньої школи № 9 замайоріло різнобарв’ям. Саме цими осінніми днями учні 1-6 класів створювали за допомогою кольорової крейди маленькі художні шедеври. На асфальті можна було побачити яскраві сонця, блакитно-жовті серця, квіти, дітлахів, які тримаються за руки.  Привертали увагу патріотичні надписи: «Українці хочуть миру!», «Герої не вмирають!», «Слава Україні!».

Вразила неймовірна активність дітей, які своїми роботами прагнули висловити єдине бажання: «Ми за мир на всій планеті!». Саме під таким гаслом пройшов цей мистецько-патріотичний захід, у якому учні на чолі зі своїми наставниками проявили талант і високий рівень національної свідомості.

Дякуємо юним обдаруванням та їхнім класним керівникам!

 
Вівторок, 16 вересня 2014, 14:12

Зустріч з волонтерами

11 вересня 2014р. відбулася зустріч учнів 3-А класу ЗОШ№ 9 з волонтерами «Допомога армії - Рівне»

Волонтер Ірина Нагорна розповіла учням про діяльність громадської організації.

Діти мали нагоду приміряти бойове спорядження. Та найголовніше – дитячий дарунок солдатам: листи, теплі речі, солодощі. Сподіваємось, що все подароване знайде свого адресата, допоможе бійцям у скрутну хвилину.

Адміністрація висловлює подяку батькам , які взяли активну участь у акції «Подаруй букет солдату», в ході якої були зібрані кошти в сумі 5726 гривень і передані на потреби солдатам АТО.

 
Четвер, 11 вересня 2014, 15:23

Олімпійський урок

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, інтернаціоналізму, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму 04.09.2014р. було організовано зустріч учнів 6-Б класу з олімпійською спортсменкою Ольгою Полюк.

 
Четвер, 04 вересня 2014, 16:22

Адаптація та готовність першокласників до навчання в школі

3.09.2014 р. Тренінгове заняття для батьків 1-А класу на тему: «Адаптація та готовність першокласників до навчання в школі».

«Роки чудес» - так називають перші п’ять років життя маленької людини. Вступ до школи становить етапний момент в житті дитини. Це зустріч з новим світом – загадковим, бажаним, і водночас, непростим. Адже вона отримує новий соціальний статус – учень.

Часто батьки вважають основним показником готовності до школи –  вміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Але це трошки не так. Тому метою зборів стало ознайомлення батьків з компонентами психологічної готовності дитини до навчання в школі та з явищем шкільної дезадаптації.

У процесі тренінгового заняття учасники познайомились між собою, поділились враженнями та емоціями своїх дітей; отримали поради та рекомендації психолога щодо організації діяльності першокласника; опрацювали вправи та ігри для психічного розвитку дитини в умовах домашнього виховання.

 
Понеділок, 01 вересня 2014, 11:20

ДЯКУЄМО!!!


У ході акції "ПОДАРУЙ БУКЕТ СОЛДАТУ" 1.09.2014 року було зібрано 5216 гривень.


 
П'ятниця, 29 серпня 2014, 11:48

Педагогічний діалог

28.08.2014 року  відбувся перший етап психолого-педагогічного

консиліуму щодо адаптації п’ятикласників до нових навчально-виховних мов. Робота була проведена психологічною службою школи у формі педагогічного діалогу. Активними учасниками стали вчителі, що випустили 4-ті класи та новопризначені класні керівники. Метою педагогічного діалогу було  забезпечення наступності у функціонуванні виховної системи класу в умовах переходу із початкової ланки в середню. В ході роботи класні керівники ознайомитися з методикою роботи з дітьми конкретного вчителя початкової школи, від якого клас переходить в основну школу, дізнались про традиції класу та індивідуальні особливості учнів.

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 20 з 20

Структура 2021-2022 н.р.

І семестр:
01 вересня 2021 – 24 грудня 2021
ІІ семестр:
10 січня 2022 – 07 червня 2022
 
Канікули
осінні:
25 жовтня 2021 – 01 листопада 2021
зимові:
25 грудня 2021 – 09 січня 2022
весняні:
28 березня 2022 – 02 квітня 2022
 
Святкові та вихідні дні

14 жовтня - День захисника України

25 грудня - Різдво Христове

1 січня — Новий рік

7 січня - Різдво Христове

8 березня — Міжнародний жіночий день

1 травня — День праці

9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги)

 

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні84
mod_vvisit_counterВчора64
mod_vvisit_counterЗа тиждень84
mod_vvisit_counterПопередній тиждень481
mod_vvisit_counterЗа місяць507
mod_vvisit_counterПопередній місяць2535
mod_vvisit_counterЗагальна390855

Зараз (20 хвилин назад): 3
Ваш IP: 18.207.157.152
,
Сьогодні: 2022-08-07 23:34