Вівторок, 27 січня 2015, 13:02

Соборність починається із нас…

До Дня Соборності України впродовж тижня з 19 по 23 січня 2015 року класними керівниками проведено години спілкування, диспути, круглі столи на тему «Соборність починається із нас».

21-22 січня в школі проведено соціо-моб «Прагнемо єдності!». Учні, вчителі, працівники школи на синьо-жовтих аркушах висловлювали побажання Україні, в результаті чого на стіні з’явився обрис державного прапора.

22 січня учні 9-А класу на чолі з класним керівником Бондар І.В. стали учасниками загальноміської акції «Хвиля єднання». «Україно, борись! Ворогам не здавайся! Наше гасло: «Свобода!» Наше гасло: «Єднайся!». Саме з такими закликами школярі стали маленькою частинкою «Хвилі єднання» по вулиці Соборній до Майдану Незалежності, де відбулися урочистості з нагоди річниці злуки українських земель.

 
Четвер, 22 січня 2015, 15:59

Літературна година

Учні 4 - А та 4 - Б класів разом з бібліотекарем Горецькою В.Ю. та класними керівниками Мельник Н.А. та Малецькою О.І відвідали рівненську обласну дитячу бібліотеку.

Літературна година присвячена 85-річчю з дня народження В.З. Нестайка.

 
Середа, 21 січня 2015, 22:18

«Булінг у школі»

20. 01. 2015 р. відбулося тренінгове заняття для класних керівників «Булінг у школі».

Мета: Поінформувати педагогів про явище булінгу в учнівських колективах, розвинути практичні уміння та навички  з метою попередження, виявлення та подолання насильницьких проявів у шкільних колективах

Не секрет, що шкільне життя - це не тільки суцільні позитивні моменти. Буває й таке, що період навчання в школі для дитини стає важким, а іноді нестерпним життєвим іспитом. Практично, у кожному класі є такі діти, які некомфортно почуваються серед однокласників. Декого з них просто ігнорують, пасивно не люблять, інших – не люблять активно, і тоді вони стають об’єктами глузувань та цькувань. А що ми, дорослі,  можемо зробити, щоб не допустити булінг у своєму шкільному колективі?

Під час тренінгового заняття педагоги ознайомились з основними типами міжособистісних стосунків у дитячому колективі, з статусно-рольовим розподілом у групі, визначили основні психологічні характеристики булера, його союзників та жертви; напрацювали конкретні дії щодо врегулювання ситуації, отримали практичні поради  та обмінялись досвідом з даної проблеми.

 
Понеділок, 29 грудня 2014, 20:40

Янголи Миру

23 – 25 грудня 2014 року школярі нашого навчального закладу взяли участь у міській акції «Янголи Миру». Діти з любов’ю виготовили фетрових ангелів, щоб відіслати разом із листівками воїнам АТО.

Нехай дитячі подарунки будуть не тільки своєрідним вітанням із новорічними святами, а й збережуть життя нашим солдатам!

 
Вівторок, 16 грудня 2014, 12:13

Дякуємо за роботу!

Адміністрація школи № 9 висловлює щиру вдячність учням, батькам, учителям, які взяли активну участь у шкільному та міському благодійних ярмарках, в результаті проведення яких на підтримку воїнів АТО зібрано 3228 гривень.

Особлива подяка представникам ППР «КУТ» Булавській Ользі, Волконовській Вероніці, Кукурузі Дмитрові, Бобрик Ользі, Денисенку Владиславу, Ільїну Денису. Молодці!

Будемо раді, якщо допоможемо хоча б одному герою.

Слава Україні!

 
Субота, 13 грудня 2014, 15:12

Благодійний ярмарок

Не так багато часу залишилось до Дня Святого Миколая, якого шанують як провісника милосердя, доброти й уміння допомагати людям. Тому не дивно, що 13-14 грудня 2014 року на рівненському Майдані Незалежності відбудеться благодійний дитячий ярмарок, де школярі зможуть продати власноруч виготовлені вироби й зібрати певну суму грошей на потреби воїнів АТО.

10 грудня з ініціативи президентсько-парламентської республіки «КУТ» благодійний ярмарок стартував у стінах рідної школи № 9. Впродовж великих перерв актова зала ледве вміщала всіх бажаючих продати й купити товар. Чого тільки не було на ярмарку! Іграшки, ялинкові прикраси, серветки, фартушки, кавові дерева, різноманітні сувеніри, з-поміж яких маленькі баранці – символи 2015 року. Учні, немов досвідчені продавці, рекламували власний крам, робили святкові знижки, щоб якомога краще спродатися.

Усі отримали неймовірне задовлення від влаштованого дійства. Але найціннішим моментом стало наповнення благодійної скриньки. А зібрано немало – 2000 гривень.

Адміністрація навчального закладу висловлює щиру вдячність учням, батькам, усім небайдужим, хто допомагає армії в такий скрутний час.

 
Понеділок, 08 грудня 2014, 10:44

Не ріж, дівчино, косу!

Під таким своєрідним гаслом пройшов День дівочої коси 5 грудня 2014 року. Майже всі дівчатка цього дня прийшли до школи з красивими зачісками, створеними на основі коси. А плетуть коси нашим ученицям не тільки мами й бабусі, а й тата. Приємно було спостерігати за вправною роботою рук Шумелянка Олега Олександровича, який прямо на очах у всіх зробив гарні зачіски своїй донечці Маргариті та її однокласниці Даринці.

Впродовж великих перерв актова зала школи перетворювалась на справжній перукарський салон, де всі бажаючі мали змогу навчитися різним видам плетінь. Досвідчені й творчі майстрині Мельник Наталія Анатоліївна, вчитель початкових класів, та Мазяр Анна, учениця 11-А класу, ділилися таємницями створення шедеврів із довгого волосся.

На завершення – парад дівочої коси – фотографування юних красунь.

Правду кажуть: «Коса – то дівоча краса». Дякуємо дівчатам, які дбають про свої коси. Спасибі батькам, які допомогли в проведенні цього заходу. А також Мельник Н.А. та Мазяр А. за проведення майстер-класу.

 
Вівторок, 02 грудня 2014, 12:34

Пізнаємо космос

28 листопада 2014 року до школи № 9 завітали представники цифрового планетарію. Учні початкових класів мали змогу познайомитись із сонячною системою, поспостерігати за картою зоряного неба й дізнатись багато цікавого про такий далекий і загадковий космос.


 
Вівторок, 28 жовтня 2014, 16:46

Тренінгове заняття

28 жовтня практичний психолог школи Топилко Т.Л. провела тренінгове заняття для вчителів початкових класів на тему «КРОКУЙТЕ РАЗОМ З МОЛОДШИМ ШКОЛЯРЕМ!»

Основна мета початкової школи – навчити дитину вчитися, вчитися з радістю, з власної ініціативи, отримуючи задоволення від самого процесу навчання, від самовдосконалення. Це обов’язковий фундамент, без якого надто складно реалізувати всі прекрасні очікування дорослих щодо розвитку шкільного життя.

Більшість дітей сприймає початок навчання у школі як важливий крок у своєму житті. Перші кроки у навчанні їм допомагають зробити вчителі. І, в основному, від вчителів залежить, якими будуть ці кроки: легкими та впевненими чи важкими, з перешкодами.

Тому метою тренінгового заняття було підвищити психолого-педагогічну компетентність педагога початкової школи, формувати мотивацію на вдосконалення співпраці у системі «батьки – дитина – вчитель».

У ході заняття зверталась увага на новоутворення та проблемні моменти кожного вікового періоду, було розкрито значимість впливу педагогічного оцінювання на формування гармонійної особистості дитини. Тренінгові вправи та  спілкування з колегами дали можливість  знайти відповіді на проблемні професійні ситуації. 
Четвер, 23 жовтня 2014, 12:44

На гостини до Попелюшки

22 жовтня учні 3-4 класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 завітали до лялькового театру, щоб переглянути виставу «Попелюшка». Сучасна інтерпретація відомої казки Шарля Перро здивувала яскравими костюмами, музичним оформленням і, звісно, неабиякою майстерністю акторів.

Юні глядачі вдячні митцям за можливість зустрічі з улюбленими героями на великій сцені.


 
Понеділок, 20 жовтня 2014, 11:06

Нащадки славних козаків

До Дня українського козацтва у школі було організовано цикл виховних заходів. Так, 13 жовтня учні 7-9 класів мали змогу проявити себе в якості знавців історії, взявши участь у вікторині «Козацькі таємниці». Переможцем вікторини стала учениця 8-А класу Омельчук Лілія.

На свято Покрови 14 жовтня учні й вчителі прийшли до школи у вишитих сорочках, тому що саме в цей день відзначали День української вишиванки.

Цього ж дня відбулися цікаві й захоплюючі змагання між учнями 3-А та 3-Б класу «Гей, джури, на старт!». Козачата перевірили свої силу, спритність, витривалість. Маленьким джурам було запропоновано інтелектуальні випробування на увагу, кмітливість. У результаті запеклого поєдинку перемогла дружба. Підготували й провели захід учителі початкових класів Бойчак Л.Д., Середа Н.М., Ушинська Л.В.

Команда, до складу якої входять учні 9-11 класів, у День українського козацтва взяла участь у щорічному традиційному міському конкурсі-огляді «Червона калина - 2014».

16 жовтня до приміщення актової зали позмагатися прийшли учні 5-х класів. Для них проведено конкурсно-пізнавальну гру «Із джур та в козаки!». Новостворені курені «Ракетники» (5-А, класний керівник Косінська Г.О.) та «Рак» (5-Б, класний керівник Шокот Т.В.) проявили неабияке бажання носити гідне звання «козак». Представникам команд довелося продемонструвати свої знання з історії, створити малюнок турецькому султану, віртуально зварити смачний борщ, відгадати прислів’я. Рахунок гри весь час змінювався. Вирішальною стала козацька естафета протягування ложки «Хто кого?». В результаті перемогла дружба! Захід провела педагог-організатор Подгайна В.О.

17 жовтня шкільна актова зала перетворилась на своєрідний кінозал, де всі бажаючі могли переглянути анімаційний серіал Володимира Дахна «Як козаки…». Й діти, й дорослі отримали позитивні враження від перегляду мультфільму про пригоди нерозлучних друзів Грая, Ока, Тура.

З ініціативи міністерства патріотичного виховання на чолі з Білецьким Андрієм підготовлено до випуску пізнавальний бюлетень «Гетьманська Україна» про неординарність епохальної постаті українського козацтва Івана Мазепи.

Протягом усього тижня в усіх учнівських колективах класними керівниками проведено години спілкування, бесіди, інтелектуальні ігри на тему «Козацтво як утілення національно-етичного ідеалу». На базі шкільної бібліотеки розгорнуто тематичну виставку «Хай зростають наші діти козаками духу».

Хочеться вірити, що молоде покоління стане гідними нащадками козацького роду, носієм історії та культури незламного народу!

Слава Україні!

 
Понеділок, 06 жовтня 2014, 09:52

Святкуємо День працівників освіти

Щороку першої неділі жовтня всі, хто причетний до школи, святкують День працівників освіти. В кожному навчальному закладі є певні традиції, з-поміж яких однозначно виділяються ініціації з боку школярів. Так, у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 члени шкільного учнівського парламенту вирішили провести ряд заходів до Свята вчителя. Початкові класи малювали та виготовляли букет улюбленому вчителю (свої роботи після завершення діти могли подарувати вчителям). Учні 5-11 класів приготували вітальні листівки-плакати. Представники 8-9 класів провели соціологічне опитування «Три невід’ємних складових портрета сучасного вчителя». Старшокласники підготували відеоматеріал про те, яким хочуть бачити педагога його вихованці.

03 жовтня 2014 року учні 8-11 класів мали змогу виступили в ролі дублерів, тобто провести уроки замість учителів. Завершальним акордом професійного свята стала конкурсно-розважальна програма, в якій взяли участь учні й учителі. Цікаві випробування для двох збірних команд «Смайлики» й  «Патріот» перемежовувались ліричними пісенними виступами юних вокалістів та азартними словами ведучих. У результаті перемогла дружба. Всі учасники отримали грамоти.

 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:25

Посвята першокласників у читачі

30 вересня щорічно прогресивні українці відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Відвідування цих просвітницьких закладів культури на сьогоднішній день є проблемою. Молоде покоління, на превеликий жаль, більше часу проводить біля екранів телевізора чи комп’ютера.

З метою залучення молодших школярів до цікавого й пізнавального процесу читання було проведено «Посвяту в читачі» для учнів 1-А та 1-Б класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9. Працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді розповіли дітям про виникнення перших книгосховищ, продемонстрували цікаві примірники сучасних гарно проілюстрованих, звукових книжок. Найпам’ятнішим моментом дійства стало вручення квитків юним читачам. А ще були солодощі й подарунки школі – дві книги «Ілюстрована історія Києва», які вручено класним керівникам.

 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:18

Виявляємо милосердя…

Щорічно протягом вересня у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 проводиться акція «Милосердя». Учні школи приносять овочі, щоб допомогти ветеранам Великої Вітчизняної війни. Безпосередньо цим займається міністерство суспільно-корисної роботи, що очолює учениця 7-А класу Рачинська Софія (учнівське самоврядування). Слід відмітити небайдужість усіх школярів, але найактивнішими є такі класи як 3-А (класний керівник Бойчак Л.Д.), 8-Б (класний керівник Куліш Н.В.).

Педагогічний та учнівський колективи нашого навчального закладу тісно співпрацюють із міською громадською організацією «Червоний Хрест». Так, нещодавно було передано близько 80 кг картоплі, зібраних дітьми для людей, що проживають у зоні АТО.

Цьогоріч активно й масово пройшла акція «Лист солдату», яка в ході проведення набула певних масштабів. Школярі не тільки писали листи, додавали подарунки, виготовлені власноруч, але й збирали необхідні продукти харчування для наших воїнів АТО. 26 вересня старшокласники на чолі з Вєтровою Л.В., заступником директора з навчально-виховної роботи, передали волонтерам «Допомога армії - Рівне» пакунки з крупами, сухофруктами, цукерками, печивом, консервами.

Адміністрація навчального закладу висловлює щирі слова подяки учням, батькам, класним керівникам за співпрацю, розуміння і почуття національної самосвідомості.

Останнє оновлення на Середа, 01 жовтня 2014, 10:23
 
Середа, 01 жовтня 2014, 10:10

«Кожна квіточка – краплиночка краси»

26 вересня 2014 року для учнів 1-11 класів було проведено виставку-конкурс квіткових композицій «Кожна квіточка – краплиночка краси». Уміння поєднувати природні матеріали, відображення тематики (особливо національної ідеї), естетичний смак, креативність та неординарність творчих замислів продемонстрували школярі, створюючи шедеври флористики.

Всі роботи заслуговували на увагу, але журі визначило найкращих. Серед 1-4 класів І місце посів 1-А клас, ІІ місце поділили між собою учнівські колективи 3-А та 4-А класів, ІІІ сходинка дісталась 4-Б класу. Лідером серед 5-7 класів став 6-А клас, ІІ місце виборов 5-А, ІІІ місце між собою поділили 7-А й 7-Б класи. Серед 8-11 класів маємо такий результат – І місце закріпили за собою відразу два класи – 8-А й 8-Б, ІІ місце – 9-Б, ІІІ –  дісталось 9-А та 12-А. Подяками за активну участь, цікаві творчі знахідки нагороджуються учнівські колективи.1-Б, 2-А, 2-Б, 3-Б, 5-Б, 6-Б, 10-А, 11-А класів.

Персональними грамотами відзначені автори кращих квіткових композицій – Куліш Марія (1-Б), Дем’янюк Ілля  (2-Б), Лукащук Олександр (3-А), Ніколаєнко Дмитро (4-А), Похильчук Олександра (4-А), Мельник Вікторія (4-Б), Ковальчук Валерія (4-Б), Кравчук Інна (4-Б), Громик Катерина (5-А), Царюк Максим (5-Б), Руденко Тетяна (6-А), Гаврилін Іван (6-А).

Дякуємо всім за активність, натхнення й бажання творити прекрасне!

 
Вівторок, 30 вересня 2014, 11:54

Практикум

«Психологічні особливості молодшого підліткового віку»

24. 09. 2014 р. відбувся практикум «Психологічні особливості молодшого підліткового віку»

Підліток може гордитися кількістю назв, придуманих для нього дорослими: “перехідний”, “критичний”, “переломний”, “важкий”. Вони повною мірою відображають складність і значущість процесів розвитку, які відбуваються у цьому віковому періоді. За короткий час діти дорослішають фізично, морально, розумово, соціально.

У цей час на долю вчителів лягає велике психологічне навантаження, вони мають навчитися розумно реагувати на зміни у взаєминах з підлітком, щоб, з одного боку, надати йому незалежність, до якої він прагне, а з іншого – не втратити реального контролю над його поведінкою, втримуючи її у розумних межах.

Тому другим етапом у підготовці до  психолого-педагогічного консиліуму став практикум для вчителів «Психологічні особливості молодшого підліткового віку».

 
Четвер, 25 вересня 2014, 12:25

Конкурс малюнків «Ми – чемні пішоходи»

Щорічно протягом вересня проводиться акція «Увага! Діти на дорозі!» з метою просвітницької діяльності. 8 вересня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбувся конкурс малюнків «Ми – чемні пішоходи», в якому взяли участь учні 1-4 класів. Разом зі своїми наставниками молодші школярі нагадали всім про дотримання правил вуличного руху. Найактивнішим виявився 1-А клас на чолі з класним керівником Кіндрат С.М.

Всі роботи заслуговують на увагу, але журі все ж таки визначило кращих художників. Це Подопригора Всеволод, учень 2-А класу, який став переможцем конкурсу. ІІ місце розділили між собою Годунко Естер, учениця 1-А класу, та Шевчук Олександра, учениця 4-А класу. Третю почесну сходинку посіли Омельчук Інна (4-А клас), Потапчук Олександр (3-А клас) та Матусевич Анастасія (4-Б клас). До речі, Настя виконала аж два малюнки.        Вітаємо переможців і призерів! Молодці!

Сподіваємось, що дитячі малюнки на таку серйозну тему допоможуть зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

 
Четвер, 25 вересня 2014, 12:19

Ми за мир на всій планеті!

10 – 11 вересня 2014 року подвір’я Рівненської  загальноосвітньої школи № 9 замайоріло різнобарв’ям. Саме цими осінніми днями учні 1-6 класів створювали за допомогою кольорової крейди маленькі художні шедеври. На асфальті можна було побачити яскраві сонця, блакитно-жовті серця, квіти, дітлахів, які тримаються за руки.  Привертали увагу патріотичні надписи: «Українці хочуть миру!», «Герої не вмирають!», «Слава Україні!».

Вразила неймовірна активність дітей, які своїми роботами прагнули висловити єдине бажання: «Ми за мир на всій планеті!». Саме під таким гаслом пройшов цей мистецько-патріотичний захід, у якому учні на чолі зі своїми наставниками проявили талант і високий рівень національної свідомості.

Дякуємо юним обдаруванням та їхнім класним керівникам!

 
Вівторок, 16 вересня 2014, 14:12

Зустріч з волонтерами

11 вересня 2014р. відбулася зустріч учнів 3-А класу ЗОШ№ 9 з волонтерами «Допомога армії - Рівне»

Волонтер Ірина Нагорна розповіла учням про діяльність громадської організації.

Діти мали нагоду приміряти бойове спорядження. Та найголовніше – дитячий дарунок солдатам: листи, теплі речі, солодощі. Сподіваємось, що все подароване знайде свого адресата, допоможе бійцям у скрутну хвилину.

Адміністрація висловлює подяку батькам , які взяли активну участь у акції «Подаруй букет солдату», в ході якої були зібрані кошти в сумі 5726 гривень і передані на потреби солдатам АТО.

 
Четвер, 11 вересня 2014, 15:23

Олімпійський урок

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, інтернаціоналізму, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму 04.09.2014р. було організовано зустріч учнів 6-Б класу з олімпійською спортсменкою Ольгою Полюк.

 
Четвер, 04 вересня 2014, 16:22

Адаптація та готовність першокласників до навчання в школі

3.09.2014 р. Тренінгове заняття для батьків 1-А класу на тему: «Адаптація та готовність першокласників до навчання в школі».

«Роки чудес» - так називають перші п’ять років життя маленької людини. Вступ до школи становить етапний момент в житті дитини. Це зустріч з новим світом – загадковим, бажаним, і водночас, непростим. Адже вона отримує новий соціальний статус – учень.

Часто батьки вважають основним показником готовності до школи –  вміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Але це трошки не так. Тому метою зборів стало ознайомлення батьків з компонентами психологічної готовності дитини до навчання в школі та з явищем шкільної дезадаптації.

У процесі тренінгового заняття учасники познайомились між собою, поділились враженнями та емоціями своїх дітей; отримали поради та рекомендації психолога щодо організації діяльності першокласника; опрацювали вправи та ігри для психічного розвитку дитини в умовах домашнього виховання.

 
Понеділок, 01 вересня 2014, 11:20

ДЯКУЄМО!!!


У ході акції "ПОДАРУЙ БУКЕТ СОЛДАТУ" 1.09.2014 року було зібрано 5216 гривень.


 
П'ятниця, 29 серпня 2014, 11:48

Педагогічний діалог

28.08.2014 року  відбувся перший етап психолого-педагогічного

консиліуму щодо адаптації п’ятикласників до нових навчально-виховних мов. Робота була проведена психологічною службою школи у формі педагогічного діалогу. Активними учасниками стали вчителі, що випустили 4-ті класи та новопризначені класні керівники. Метою педагогічного діалогу було  забезпечення наступності у функціонуванні виховної системи класу в умовах переходу із початкової ланки в середню. В ході роботи класні керівники ознайомитися з методикою роботи з дітьми конкретного вчителя початкової школи, від якого клас переходить в основну школу, дізнались про традиції класу та індивідуальні особливості учнів.

 
«ПочатокПопередня212223НаступнаКінець»

Сторінка 23 з 23

Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні64
mod_vvisit_counterВчора110
mod_vvisit_counterЗа тиждень174
mod_vvisit_counterПопередній тиждень633
mod_vvisit_counterЗа місяць2992
mod_vvisit_counterПопередній місяць2914
mod_vvisit_counterЗагальна409237

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 3.214.216.26
,
Сьогодні: 2023-01-30 16:44