Нехай добром наповняться серця, нехай душа ніколи не міліє!

     Наближається світле Великоднє свято. Як ніколи хочеться дарувати людям добро, зігрівати теплим щирим словом, проявляти милосердя, займатися благодійністю. Адже завжди знайдеться той, хто найбільше цього потребує.

     Отож, у нашій школі лідери ППР «КУТ» запропонували у вівторок провести благодійний ярмарок «Чужої біди не буває», у середу – «Аукціон дрібничок», а в четвер долучитися до загальноміської акції по збору коштів онкохворим дітям Рівненщини.

Детальніше...
 

                                     «Кобзареве слово - рідне та близьке»                                      

Щовесни, коли тануть сніги,

                                                         І на рясті просягає веселка,

                                                   Повні сил і живої снаги,

                                                     Ми вшановуєм  пам’ять Шевченка

Детальніше...
 

 

Золота стрічка як символ життя

   15 лютого – Міжнародний день підтримки онкохворих дітей. Небайдужі люди всього світу намагаються зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто бореться за життя.

Детальніше...
 

100-річчя пам’яті битви під Крутами

           29 січня 2018 року – 100-річчя пам’яті битви під Крутами. Учні 11Б класу нашої школи стали учасниками літературної години-реквієму «Згадаймо юність, що горіла в Крутах», проведеної на базі обласної бібліотеки для дітей.

 

 

SWOT-ПЕДРАДА. СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ У ШКОЛІ: ФІЗКУЛЬТУРНИЙ АСПЕКТ

У контексті Концепції «Нової української школи» школа має навчити дітей використовувати знання і вміння, отримані у процесі навчання, для вирішення повсякденних проблем і життєвих ситуацій, тому заняття фізичною культурою повинні стати звичкою школяра. Рух, змагання, самоствердження – природна суть фізичної культури і спорту.

Наскільки ефективно відбувається реалізація зазначеного постулату Концепціі «НУШ» під час освітнього процесу, що впливає позитивно, а що негативно, які необхідні зміни, з’ясовували педагоги, батьки та учні Рівненської загальноосвітньої школи №9 упродовж першого семестру 2017-2018 навчального року. Було проведено чимало досліджень, показових і не зовсім уроків, опитувань, тестувань і ось – результатом стала змістовна розмова між усіма зацікавленими особами, що відбулась 25 січня 2018 року під час педагогічної ради «Про стан навчання і рівень навчальних досягнень учнів з фізичної культури». Формою педагогічної ради було обрано SWOT-аналіз – прийом, який уже чимало років використовується для стратегічного планування розвитку бізнесових структур.

Детальніше...
 

НАШІ ХЛОПЦІ НА ПЕРЕДОВІЙ ОТРИМАЛИ НОВОРІЧНІ СОЛОДОЩІ ВІД ЗОШ №9

 
 

 

Солодкі гостинці на передову

    Минулого тижня навчальні заклади міста взяли активну участь у благодійних заходах, спрямованих на збір коштів для онкохворих дітей.

    Лідери президентсько-парламентської республіки «КУТ»  внесли пропозицію підтримати наших хлопців на передовій. Із загальної суми виручених грошей було виділено 4000 грн., на які закуплено солодкі подарунки нашим захисникам.

Детальніше...
 

 

Не міліє людська душа

     15 грудня 2017 року в центрі міста відбувся благодійний ярмарок «Рятуємо життя разом!».

     Усі навчальні заклади міста взяли активну участь у зборі коштів для онкохворих дітей. На Майдані Незалежності розгорнулися торгівельні ряди, в яких можна було придбати випічку, смаколики, новорічні й різдвяні сувеніри. Співорганізаторами ярмарку стали лідери учнівського самоврядування міста.

    Наша школа також долучилася до цього благодійного проекту. «Кутики» - Булавська Ольга, Волконовська Вероніка, Лотиш Ольга, Папежук Ольга, Татарчук Олена, Реділа Ілона, Денисенко Євген, Дмитрієнко-Блінов Давід – продали краму на загальну суму 1650 грн.

Детальніше...
 

 

Благодійний «Аукціон дрібничок»

      Коли йдеться про життя людини, шукаєш тисячі шляхів, щоб допомогти їй. Доброта, милосердя, благодійність – чесноти, які є окрасою будь-кого з нас. Коли суспільство об’єднується духовно, це значить, що в нього є майбутнє. А наше майбутнє – це наші діти.

     «Рятуємо життя разом!», - під таким гаслом проходять благодійні акції, метою яких є зібрання коштів для лікування онкохворих дітей.

Детальніше...
 

 

Благодійний ярмарок «Рятуємо життя разом»

   

     13 грудня 2017 року в нашій школі проведено благодійний ярмарок, у якому взяли участь учні, вчителі, батьки. Виручені кошти підуть на лікування онкохворих дітей нашого міста.

Детальніше...
 

«Чорні» сторінки української нації

      Відразу дві знакові дати в історії України – Голодомор 1932-1933 рр. і Майдан 2013-2014 рр. Відстань у вісімдесят десятиліть, але обидві сторінки можна вважати «чорними».

      Кожен свідомий українець повинен достеменно знати, як виборювались воля і незалежність нашої держави. Скільки людських жертв на цьому шляху! Потрібно все це осмислювати й пам’ятати, щоб не повторити ні геноцидів, ні революцій.

      Упродовж тижня у класних колективах проведено години духовності, для старшокласників – тематичну лінійку.

Детальніше...
 

Є така професія – Україну захищати

Добрий день, моє майбутнє! Такими словами розпочалася зустріч військовослужбовців відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» із учнями 1-11 класів.

Детальніше...
 

Ми – діти козацького роду

          14 жовтня – це День українського козацтва, День Захисника України, свято Покрови. Цьогоріч це ще й ювілейна дата – 75-а річниця створення УПА. Кожен свідомий українець повинен знати історію свого народу, шанувати тих, хто віддав життя за волю й незалежність нашої держави.

     Упродовж тижня у школі проведено цікаві заходи патріотичного спрямування. Так, учні початкових класів відвідали обласну дитячу бібліотеку, взявши участь у козацьких вікторинах. Другокласники на чолі з класним керівником Бойчак Л.Д. виготовили сувеніри для своїх татусів. Провели майстер-клас творчі мами Точилкіна О.О., Хом’як Н.В., Іванюшко О.В.

Детальніше...
 

Дякуємо за експрес-подорож!

     Лідери ППР «КУТ» Булавська Ольга, Волконовська Вероніка, Лотиш Ольга організували цікаве святкове дійство, щоб привітати працівників освіти з професійним святом, - експрес-подорож від Укрзалізниці.

     Вхід до зали – згідно квитків, місця – вказані персонально. Після оголошення: «Шановні пасажири! Від першої колії відправляється потяг за маршрутом Рівне-Рівне» вирушили в уявну подорож.

Детальніше...
 

Дзвінок скликає на уроки

    Промайнуло красне літечко й осінь крадькома вступає у свої права. Звісно, перший осінній день завжди асоціюється із початком навчального року. Радісна, галаслива дітвора заповнює своєю присутністю шкільні майданчики. Україна вітає школярів із Святом Знань!

Детальніше...
 

День Цивільного Захисту 

 26 квітня 2017 року, згідно наказу міського управління освіти та наказу начальника ЦЗ школи, проведено День Цивільного Захисту, а також комплексне об’єктове тренування із метою підвищення знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

 Розпочався день інформаційною лінійкою, на якій ведучі розповідали про надзвичайні ситуації та наслідки стихійних лих, акцентували увагу на умінні людини діяти правильно в тій чи іншій ситуації, а також вшанували пам’ять загиблих. Начальник штабу ЦЗ Кондратюк В.М. детально познайомила присутніх із планом проведення заходів.

Детальніше...
 

Благодійністю стрічаємо Великоднє свято

  Ярмарок, який у вівторок стартував у стінах нашої школи, мав логічне продовження на Майдані Незалежності. Представники усіх навчальних закладів міста 13 квітня 2017 року вийшли на майдан, щоб долучитися до благодійної акції - збору коштів онкохворим дітям.

Детальніше...
 
Середа, 12 квітня 2017, 19:00

Благодійний ярмарок стартував у стінах школи

Питання людяності, милосердя, доброти завжди залишаються актуальними. Великі релігійні свята, зокрема Воскресіння Христове, спонукають кожного з нас задуматись над тим, для чого людина приходить у цей світ. Великодні дзвони покликані нагадати про допомогу, жертовність і любов до ближнього.

Детальніше...
 

Вчимося доводити свою думку

Без сумніву, непересічною подією у шкільному житті міста є щорічний дебатний турнір «ПРЕС», який об’єднує охочих подискутувати на злободенні теми. Команди всіх навчальних закладів беруть участь, представляючи тезу або контртезу. За результатами гри переможці проходять у наступний тур змагань.

Детальніше...
 
Четвер, 23 лютого 2017, 18:00

Мова – душа кожної нації

Недаремно хтось із «великих» сказав: «Мова – це душа кожної національності». Мова дійсно є генетичним кодом народу. Без мови нації немає. Тому потрібно дбати про її збереження, популяризувати художнє слово, відроджувати етнічне коріння і, однозначно, любити свою рідну мову.

Детальніше...
 
Понеділок, 13 лютого 2017, 14:00

«Валентинки» героям АТО

img 7188

Наближається європейське свято, яке добре прижилося на теренах нашої країни, - День Святого Валентина. Саме в цей день люди пригадують, що потрібно говорити слова про кохання і дарувати різноманітні подаруночки на кшталт шоколаду чи імбирного печива у вигляді сердечка. Багато хто надає перевагу вітальним листівкам, адже забутий епістолярний жанр ніхто не відміняв і адресатам приємно отримати письмове зізнання у коханні.

Детальніше...
 
П'ятниця, 20 січня 2017, 12:00

«Святкова коляда» віншує із святами

Підходить до завершення цикл новорічно-різдвяних свят. І трішки сумно, що вже потрібно розбирати ялинку й ховати до шафи костюми Кози та Маланки! Але натомість залишаться спогади про веселий час, проведений у сімейному колі. Ми ще довго будемо наспівувати милозвучні колядки та щедрівки. А вже побажань було стільки, що вистачить на цілий рік!

19 січня на Водохреща в центрі міста на Майдані Незалежності відбувся традиційний фестиваль вуличних вертепів «Нова радість стала». Учасниками дійства стали вертепні колективи загальноосвітніх навчальних закладів. Нашу школу представляв гурт «Святкова коляда», до складу якого ввійшли учні, вчителі, батьки.

Веселі вертепники побажали рівнянам здоров’я і благополуччя, миру й любові. Вдячні глядачі вітали артистів гучними оплесками.

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність  учасникам заходу та їхнім керівникам за чудовий виступ.

 

 
Вівторок, 22 листопада 2016, 11:00

 

Майдан устами очевидців

Минає третя річниця Майдану. За указом Президента 21 листопада називають Днем Гідності й Свободи. Саме цього дня розпочиналися дві революції в Україні – Помаранчева (2004 рік) та Революція Гідності (2013 рік). Саме цей день став відправною точкою кардинальних змін у нашому суспільстві.

До чергової річниці Майдану в усіх класах проведено Урок мужності «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти», облаштовано експозицію «У пам’яті нашій вони залишились назавжди», в шкільній бібліотеці розгорнуто тематичну виставку.

З-поміж заходів, спрямованих на збереження та донесення достовірної інформації про доленосні події в Україні, хотілося б виділити зустріч із активістом рівненського Майдану Зурабом Кантарією. Десятикласники мали змогу поспілкуватися з людиною, яка вочевидь бачила, що коїлось у місті в ті буремні дні. Зураб розповів про просвітницьку діяльність рівненського Євромайдану, основним рішенням якого було не допустити кровопролиття. Очевидець стверджує, що це був надзвичайно важкий іспит для України, коли прості люди продемонстрували свою європейськість, гідність, прагнення до свободи. Але Майдан – це тільки початок оновлення суспільної думки, політичних прагнень і соціальних зрушень, а події на Сході – важкі випробування для українського народу. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної сотні.

На завершення старшокласники подарували обереги, виготовлені власноруч, побажали життєвих гараздів і висловили надію на світле майбутнє нашої молодої держави.

 

 

«Похилений вітром осіннім у Видумці тихо стою…»

Щорічно 15 жовтня біля пам’ятного знаку на території колишнього села Видумка збираються представники громадськості, щоб вшанувати невинно убієнних у роки нацистської навали. Це, здебільшого, волинська інтелігенція – цвіт нашого краю, знищений фашистами в 1943 році.

Детальніше...
 
П'ятниця, 30 вересня 2016, 02:00

 
П'ятниця, 30 вересня 2016, 02:00

Щире батьківське «спасибі» нашим освітянам

Школа – це щось неймовірне, неповторне й, однозначно, незбагненне! Немає жодної людини, яка б не переступила поріг і не отримала премудрості науки в стінах вище згаданої будівлі. Але крім знань за шкільною партою  ми здобуваємо щось набагато цінніше – уміння жити повноцінним життям, уміння любити людей і оточуючий світ, уміння бути людиною.

Школа подібна до східців, по яких можна рухатися тільки вгору. От тільки легше крокувати ними, коли поруч є той, хто візьме тебе за руку й поведе сміливо та вправно до зірок. Це вчитель. Його щоденну працю неможливо виміряти ніяким мірилом! Розуміння цього приходить лише тоді, коли сам стаєш надто дотичним до навчально-виховного процесу.

Тільки вчора в загальноосвітній школі № 9 відбувся День дублера. На пропозицію стати директором погодився відразу й абсолютно не шкодую. Тепер точно знаю, наскільки кропітким є робочий день шкільного адміністратора. Приємно, що серед батьків знайшлись охочі провести уроки й виховні заходи.

Безперечно, для усіх це було корисно й цікаво.

Користуючись нагодою, хочеться висловити щирі слова подяки на адресу педагогічного колективу нашої школи на чолі з мудрим керівником Гаврилюк Раїсою Борисівною, де кожен учитель своєю натхненною працею, талантом і ентузіазмом творить молоду людину ХХІ століття.

Спасибі Вам, наставники дитячих чистих і наївних душ, за невичерпні працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти. Завжди готові до співпраці

Велике батьківське «спасибі» за теплоту Ваших сердець, вселенське розуміння, неоціненний педагогічний труд!

Завжди готові до співпраці!

З повагою Росквас Олександр Сергійович

та вдячні батьки учнів ЗОШ № 9

 
«ПочатокПопередня2122232425262728НаступнаКінець»

Сторінка 24 з 28

Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора89
mod_vvisit_counterЗа тиждень512
mod_vvisit_counterПопередній тиждень541
mod_vvisit_counterЗа місяць2125
mod_vvisit_counterПопередній місяць2821
mod_vvisit_counterЗагальна414009

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 34.239.173.144
,
Сьогодні: 2023-03-24 04:06