Гордість класу

Серед учнів 3-В класу є хлопчина, який, як і всі інші однолітки, усміхнений і товариський, доброзичливий і веселий. Але він у свої 10 років є чемпіоном України серед юніорів з кікбоксингу.

Детальніше...
 

ГОРДІСТЬ НАША!!!

Лозовицька Ольга (11-А клас)

Посіла ІІ місце на ІІ етапі

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології (Вчитель Куліш Н.В)

Посіла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з хімії (Вчитель Шокот Т.В.)

Посіла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з екології (Вчитель Куліш Н.В.)

Посіла ІІ місце на І етапі МАНу

з правознавства (Вчитель Дем’янюк Н.О.)

 

Гаврилін Іван (9-А клас)

Посів ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з математики (Вчитель Заїка Т.В.)

Посів ІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з хімії (Вчитель Шокот Т.В.)

 

Вавулін Георгій (8-Б клас)

Посів ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з географії (Вчитель Косінська Г.О.)

 

Стрельцов Артем (11-А клас)

Посів ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з інформатики (Вчитель Козак Г.А.)

 

Олешицька Тетяна (11-А клас)

Посіла ІІІ місце на ІІ етапі

Всеукраїнської олімпіади

з трудового навчання

(Вчитель Савчук Л.В.)

 

Булавська Ольга (11-А клас)

Посіла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з української мови

(Вчитель Гаврилюк Р.Б.)

 

Уласович Валерія (10-А клас)

Посіла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з української мови

(Вчитель Катульська О.І.)

Посіла ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з англійської мови

(Вчитель Бондар І.В.)

Посіла ІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з географії (Вчитель Сорока Л.О.)
 

Мишенко Владислав (10-А клас)

Посів ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з інформатики

(Вчитель Козак Г.А.)

Реділа Ілона (8-Б клас)

Посіла  ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади

з історії

(Вчитель Філіппова І.Є.)

 

 

 

 

Гончар Олександра (10-А клас)

 Посіла ІІІ місце на І етапі МАНу

 Секція «Літературна творчість»

    (Учитель Подгайна В.О.)
   

 

Денисенко Владислав Віталійович (11–Б клас )

Посів І місце на ІІ етапі МАНу

(Учитель Подгайна В.О.)

Посів ІІІ місце на ІІІ етапі МАНу

(Учитель Подгайна В.О.)

photofacefun com 1522306878

Созонюк Ілля Русланович (7- А клас)

Посів ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з хімії

(Учитель Шокот Т.В.)

 


Структура 2018-2019

І семестр:
03.09.2018р. – 28.12.2018р.
ІІ семестр:
14.01.2019 – 24.05.2019р.
 
Канікули
осінні:
29.10.2018р. – 04.11.2018р.
зимові:
29.12.2018р. – 13.01.2019р.
весняні:
25.03.2019р. – 31.03.2019р.
 
Святкові та вихідні дні
14 жовтня - День захисника (неділя)
25 грудня - Католицьке Різдво (вівторок)
8 березня - Міжнародний жіночий день (п'ятниця)
28 квітня - Великдень - переноситься на 29 квітня (понеділок)
1 травня - День праці (середа)
9 травня - День перемоги(четвер)
Ulti Clocks content

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні29
mod_vvisit_counterВчора117
mod_vvisit_counterЗа тиждень374
mod_vvisit_counterПопередній тиждень700
mod_vvisit_counterЗа місяць2025
mod_vvisit_counterПопередній місяць4145
mod_vvisit_counterЗагальна179851

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 54.80.83.123
,
Сьогодні: 2018-09-19 07:45