Вітаємо!

9-Б Прибільський Максим 10 2
2-Б Навроцький Владислав 11 2
5-Б Жильцов Гліб 11 2
2-А Ковальчук Матвій 12 2
6-А Маркович Артем 12 2
6-Б Стоялівська Дарина 12 2
3-В Потанін Владислав 14 2
6-А Водько  Назар 14 2
9-Б Кисельов Ярослав 14 2
3-Б Іванова  Анна 15 2
7-А Зубкевич Валентин 15 2
2-Б Фесун Тимофій 16 2
2-Б Ющак Владислав 16 2
3-Б Бойчура Даниїл 16 2
9-Б Шандрук Назар 16 2
4-В Приходько Богдан 17 2
9-А Рошташ Анастасія 18 2
1-А Пантюх Назар 20 2
3-Б Сорочинський Дмитро 20 2
5-А Годунко Естер 20 2
5-А Сеничак Олександр 21 2
4-В Тимощук Сніжана 22 2
5-Б Водько  Соломія 22 2
6-Б Реділа Софія 24 2
3-А Федорович Карина 25 2
1-А Молчанов Нікіта 26 2
3-Б Зайчук Маргарита 27 2
7-А Шумелянко Маргарита 27 2
3-А Горбатюк Дарина 28 2
3-Г Бальчаровська Богдана 28 2

6-А Логачев Дмитро 1 3
6-Б Багній Денис 1 3
2-В Конончук Надія 2 3
8-Б  Бабак Олександр 2 3
2-А Яковець Дарія 3 3
7-А Гаркуша Анна 3 3
2-В Цоуфал Михайло 4 3
2-Б Бузівський Сергій 5 3
3-Б Ікавчук Дарина 6 3
5-Б Гордєєв Іван 6 3
9-А Шаменко Микола 7 3
3-В Лобач Павло 8 3
3-В Лобач Петро 8 3
2-А Шевчук Ярослава 9 3
4-А Омельчук Маргарита 9 3
9-Б Булавська Дарина 9 3
4-А Сич Денис 10 3
4-А Хомич Артем 10 3
4-Б Бондаренко Ангеліна 11 3
6-А Гордієнко Святослав 11 3
7-А Беденко Олена 13 3
11-А Семенюк Оксана 13 3
4-В Поліщук Владислав 14 3
1-Б Танчинець Матвій 15 3
4-В Остапчук Андрій 17 3
10-А Мельниченко Олександр 17 3
4-Б Мандзюк Дар'я 18 3
5-Б Дудіна Вероніка 18 3
2-А Кононець Даниїл 19 3
7-А Бондаренко  Дарина 19 3
5-Б Пархомчук Аліна 20 3
1-Б Грицюк Владислав 21 3
1-Б Новікова Євгенія 21 3
3-А Дмитришин Максим 22 3
5-Б Берлінець Олександр 22 3
5-Б Берлінець Наталія 22 3
2-А Пашинський  Артем 24 3
2-Б Козійчук Назарій 24 3
8-Б Стаценко Ілля 25 3
5-А Никонюк Давид 26 3
10-А Буньо Олександр 26 3
3-Б Арестова Дарина 27 3
7-А Жильчук Ангеліна 27 3
7-А Новікова Дарина 27 3
7-Б Коман Анастасія 27 3
3-В Мисковець Данило 28 3
6-А Хмель Олександра 28 3
2-Б Фесун Олександра 29 3
4-Б Ковальчук Олександр 29 3
7-А Потапчук Олександр 29 3
7-А Ткачук Олена 29 3
7-Б Солодка ольга 29 3
8-А Похильчук Олександра 29 3
9-Б Папежук Ольга 29 3
1-Б Ткачук Остап 30 3
2-А Бобрик Тимофій-Олексій 30 3
2-В Войчук Олексій 30 3
1-Б Цикалюк Антон 31 3
 


Структура 2018-2019

І семестр:
03.09.2018р. – 28.12.2018р.
ІІ семестр:
14.01.2019 – 24.05.2019р.
 
Канікули
осінні:
29.10.2018р. – 04.11.2018р.
зимові:
29.12.2018р. – 13.01.2019р.
весняні:
25.03.2019р. – 31.03.2019р.
 
Святкові та вихідні дні
14 жовтня - День захисника (неділя)
25 грудня - Католицьке Різдво (вівторок)
8 березня - Міжнародний жіночий день (п'ятниця)
28 квітня - Великдень - переноситься на 29 квітня (понеділок)
1 травня - День праці (середа)
9 травня - День перемоги(четвер)
Ulti Clocks content

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні54
mod_vvisit_counterВчора114
mod_vvisit_counterЗа тиждень679
mod_vvisit_counterПопередній тиждень781
mod_vvisit_counterЗа місяць2686
mod_vvisit_counterПопередній місяць2859
mod_vvisit_counterЗагальна197089

Зараз (20 хвилин назад): 3
Ваш IP: 34.203.28.212
,
Сьогодні: 2019-02-23 10:35