Інтелект школи

Інтелект школи 2019-2020 н.р.

 

 Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІ місце

(вчитель Савчук Л.В.) 

 

 Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

— з фізики 

     ІІІ місце 

    (вчитель Чаплик О.Ю.)

 

— з географії

    ІІ місце 

    (вчитель Сорока Л.О.)

 

 — з трудового навчання

     ІІІ місце

    (вчитель Михайлюк М.М.)

 

 

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

ІІІ місце

(вчитель Машкова Г.О.) 

 

 

  Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

І місце

(вчитель Шокот Т.В.) 

 

 Переможець:

— ІІ етапу

    Всеукраїнської олімпіади

    з трудового навчання

   І місце

   (вчитель Савчук Л. В.)

 

— ІІІ етапу

    Всеукраїнської олімпіади

    з трудового навчання

    ІІІ місце

    (вчитель Савчук Л. В.) 

 

 

 

 

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад:

— з хімії 

     ІІІ місце

     (вчитель Шокот Т.В.)

 

— з географії

      ІІІ місце

     (вчитель Сорока Л.В.)

 

Переможець І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

— секція хімія

     ІІІ місце

    (вчитель Шокот Т.В.)  

 

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з математики

ІІІ місце

(вчитель Кондратюк В.М.) 

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з української мови

ІІ місце

(вчитель Катульська О.І.)

 

 Переможець І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

— секція валеологія

     ІІ місце

    (вчитель Куліш Н.В.) 

— секція загальна біологія

     І місце 

     (вчитель Куліш Н.В.) 

Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІІ місце

(вчитель Михайлюк М.М.)

 

Інтелект школи 2018-2019 н.р.

учениця 6-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу ІХ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу 

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

номінація 6 клас ІІІ місце

(вчитель Катульська О.І.)

 

 

учениця 8-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу ІХ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

номінація 8 клас ІІІ місце

(вчитель Тимчак О.В.)

 

 

 учениця 9-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

І місце

(вчитель Савчук Л.В.)

 

 

  учениця 8-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІІ місце

(вчитель Савчук Л.В.)

 ---------------------------------------

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІІ місце

(вчитель Сорока Л.О.) 

 

 

учень 9-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІ місце

(вчитель Косінська Г.О.)

 

 

учениця 11-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІІ місце

(вчитель Сорока Л.О.)

-----------------------------------

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з англійської мови

ІІІ місце

(вчитель Бондар С.В.)

 

 

учень 6-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

ІІ місце

(вчитель Гаврилюк І.В.)

 

 

 учениця 7-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

ІІ місце

(вчитель Шокот Т.В.)

 

 

 учень 10-А кл. (20-18-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

ІІІ місце

(вчитель Шокот Т.В.)

 

 

учень 7-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики

ІІ місце

(вчитель Чаплик О.Ю.)

учениця 5-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Лауреат ІІ етапу ХІХ Міжнародного

конкурсу з української мови

ім. П. Яцика у 2018-2019 н.р.

(вчитель Демянчук С.Ф.)

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Структура 2020-2021 н.р.

І семестр:
01.09.2020р. – 24.12.2020р.
ІІ семестр:
11.01.2021р. – 28.05.2021р.
 
Канікули
осінні:
26.10.2020р. – 01.11.2020р.
зимові:
25.12.2020р. – 10.01.2021р.
весняні:
22.03.2021р. – 28.03.2021р.
 
Святкові та вихідні дні

14 жовтня 2020 р. (середа) – День захисника Вітчизни

25 грудня 2020 р. (п’ятниця) – Католицьке Різдво

1 січня 2021 р. (п’ятниця) – Новий Рік

7 січня 2021 р. (четвер) – Різдво Христове

8 січня 2021 р. (п’ятниця) – вихідний відпрацьовуємо 16 січня 2021 р. (субота)

8 березня 2021 р. (понеділок) – Міжнародний жіночий день

1 травня 2021 р. (субота) - День праці (вихідний переноситься на 03.05 - понеділок)

2 травня 2021 р. (неділя) - Великдень(вихідний переноситься на 04.05 - вівторок)

9 травня 2021 р. (неділя) - День перемоги (вихідний переноситься на 10.05 - понеділок)

20 червня 2020 р. (неділя) – Трійця (вихідний переноситься на 21.06 - понеділок)

28 червня 2020 р. (понеділок) – День Конституції України

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні87
mod_vvisit_counterВчора86
mod_vvisit_counterЗа тиждень283
mod_vvisit_counterПопередній тиждень796
mod_vvisit_counterЗа місяць4523
mod_vvisit_counterПопередній місяць5646
mod_vvisit_counterЗагальна296925

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 3.234.143.26
,
Сьогодні: 2020-09-29 23:34