Інтелект школи

Інтелект школи 2019-2020 н.р.

 

 Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІ місце

(вчитель Савчук Л.В.) 

 

 Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

— з фізики 

     ІІІ місце 

    (вчитель Чаплик О.Ю.)

 

— з географії

    ІІ місце 

    (вчитель Сорока Л.О.)

 

 — з трудового навчання

     ІІІ місце

    (вчитель Михайлюк М.М.)

 

 

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

ІІІ місце

(вчитель Машкова Г.О.) 

 

 

  Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

І місце

(вчитель Шокот Т.В.) 

 

 Переможець:

— ІІ етапу

    Всеукраїнської олімпіади

    з трудового навчання

   І місце

   (вчитель Савчук Л. В.)

 

— ІІІ етапу

    Всеукраїнської олімпіади

    з трудового навчання

    ІІІ місце

    (вчитель Савчук Л. В.) 

 

 

 

 

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад:

— з хімії 

     ІІІ місце

     (вчитель Шокот Т.В.)

 

— з географії

      ІІІ місце

     (вчитель Сорока Л.В.)

 

Переможець І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

— секція хімія

     ІІІ місце

    (вчитель Шокот Т.В.)  

 

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з математики

ІІІ місце

(вчитель Кондратюк В.М.) 

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з української мови

ІІ місце

(вчитель Катульська О.І.)

 

 Переможець І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

— секція валеологія

     ІІ місце

    (вчитель Куліш Н.В.) 

— секція загальна біологія

     І місце 

     (вчитель Куліш Н.В.) 

Переможець ІІ етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІІ місце

(вчитель Михайлюк М.М.)

 

Інтелект школи 2018-2019 н.р.

учениця 6-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу ІХ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу 

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

номінація 6 клас ІІІ місце

(вчитель Катульська О.І.)

 

 

учениця 8-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу ІХ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

номінація 8 клас ІІІ місце

(вчитель Тимчак О.В.)

 

 

 учениця 9-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

І місце

(вчитель Савчук Л.В.)

 

 

  учениця 8-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання

ІІІ місце

(вчитель Савчук Л.В.)

 ---------------------------------------

 Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІІ місце

(вчитель Сорока Л.О.) 

 

 

учень 9-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІ місце

(вчитель Косінська Г.О.)

 

 

учениця 11-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з географії

ІІІ місце

(вчитель Сорока Л.О.)

-----------------------------------

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з англійської мови

ІІІ місце

(вчитель Бондар С.В.)

 

 

учень 6-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

ІІ місце

(вчитель Гаврилюк І.В.)

 

 

 учениця 7-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

ІІ місце

(вчитель Шокот Т.В.)

 

 

 учень 10-А кл. (20-18-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії

ІІІ місце

(вчитель Шокот Т.В.)

 

 

учень 7-Б кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Переможець ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики

ІІ місце

(вчитель Чаплик О.Ю.)

учениця 5-А кл. (2018-2019 н.р.)

 

 

Лауреат ІІ етапу ХІХ Міжнародного

конкурсу з української мови

ім. П. Яцика у 2018-2019 н.р.

(вчитель Демянчук С.Ф.)

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Структура 2022-2023 н.р.

І семестр:
01 вересня 2022 – 26 грудня 2022
ІІ семестр:
16 січня 2023 – 02 червня 2023
 
Канікули
осінні:
24 жовтня 2022 – 30 жовтня 2022
зимові:
26 грудня 2022 – 15 січня 2023
весняні:
27 березня 2023 – 02 квітня 2023
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні19
mod_vvisit_counterВчора123
mod_vvisit_counterЗа тиждень632
mod_vvisit_counterПопередній тиждень594
mod_vvisit_counterЗа місяць703
mod_vvisit_counterПопередній місяць3473
mod_vvisit_counterЗагальна396819

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 3.223.3.251
,
Сьогодні: 2022-10-07 02:45